Sayfa 87/147 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 689 - 696 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Teşekkür emeğinize sağlık hep birlikte kazanırız insallah

2. Yeni güzel haberler düşebilir gibi hareketleri var.
    Haydi hayırlısı!
    2 Milyar Dolar

3. Sayın acemsah selamlar pnsut ve tnztp bilanço ne zaman ?

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Yeni güzel haberler düşebilir gibi hareketleri var.
    Haydi hayırlısı!
    Acemşah reise bir kez daha sonsuz teşekkürler. Spekülasyon yapmadan bilgilerini ve araştırmalarını biz küçük yatırımcılarla hiç bir çıkarı olmadan paylaşıyor. bu devirde böyle insanlar az bulunur. Bir kez daha sağolun var olun ..

5. Bilanço tarihleri bu yıl biraz karışık bu enflasyon muhasebesi sebebiyle. Tam tarihler şu an belli değil diye biliyorum. Tınaztepe yakınlarda gelebilir.
    Borsada yılın bilançosu bana göre tabiki portföyümün coğunluk hissesi olan Adel Kalemcilik ten geleceği malum .
    Sonrasında ise Tınaztepe yılın en iyi 2. Bilançosuna aday.
    Pınarsüt bilanço anlamında pek bir şey beklemiyorum ama enflasyon muhasebesi ile de bana da sürpriz yapabilir onu daha çok artık çin Amerika Avrupa Arap ülkeleri vs vs global bir marka haline geldiği için aldım.
    Pek yakın zaman sonra Tınaztepenin de Global bir marka olacağını zaten biliyoruz.
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

6. Emeginenze sağlık iyi kandiller 🤚

7. Sağlık ve sağlık turizmi alanında yeni düzenlemeler geliyor. AKP'nin vermiş olduğu kanun teklifinde Tınaztepe lehine bir çok madde mevcut en önemlileri sağlık araştırmaları yapabilmenin önü açılmış ve sağlık turizminde ruhsatsız veyayetkisiz olarak sağlık hizmeti veren veya verdirenler için 3 yıl hapis ve para cezaları geliyor.

https://cdn.tbmm.gov.tr/KKBSPublicFi...e4bffe0c65.pdf
    2 Milyar Dolar

8. Sayın Acemsah bilanço beklentiniz nedir

Sayfa 87/147 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •