Sayfa 78/201 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 617 - 624 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Banka hisseleri arasında en delikanlısı Akbank çıktı temettüsünü açıkladı,yapı kredi ve iş bankası karşılıklı kıvırıyorlar kefenin cebi yok derler tebrikler Sahol grubuna temettü hemen açıklandı doğrusu budur insanların kafasında soru işareti kalmamış oldu.
    İş bankası temettü Brüt=0,92... Net=0,83

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Banka hisseleri arasında en delikanlısı Akbank çıktı temettüsünü açıkladı,yapı kredi ve iş bankası karşılıklı kıvırıyorlar kefenin cebi yok derler tebrikler Sahol grubuna temettü hemen açıklandı doğrusu budur insanların kafasında soru işareti kalmamış oldu.
    İş bankası bugün temettüyü açıklamış hayret İnsan ömrü yaşam süresi ortalama 80 yaş civarlarıdır niye pislik yapıyorsunuz boş dünyada niye pislik yapıyorsunuz alt tarafı genel müdürsünüz her neyse.

Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    İş bankası temettü Brüt=0,92... Net=0,83
    Teşekkürler Salih bey.

4. 15 dolara kaç kaldı?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Arkadaşlar gerek yok üzülmeye düşük temettüye Sahol büyüme hissesi piyasa görecektir pırıl pırıl hisseyi ışıl,ışıl parlıyor.Ben sevdim sahol üst yönetimini düzgün insanlar.Sonuçta borsadayız zararına satarsam da benim hatamdır fakat üst yönetim tam puan aldı benden umarım daha farklı iş alanlarında büyüme devam ederler yüksek karlara devam tam gaz.

6. Bilanço güzel bu sene akbank hisseyi kalkındırdı seneye kordsa çimsa akçansa enerjisa üretim kalkındıracak. Fabrikalarının neredeyse tamamı mümkün olduğunca kendi enerjisini üretiyor. Artık Karlılıkta sorun yok. Yıllık en az 2 milyar dolar yatırım açıklayan şirketin ederi bu değil herkes biliyor fakat yabancı gelmeden de bu iş zor. 15 dolar bence 5 yıla görülebilir fakat yeni yapılan yatırımların çabuk sonuç vermesi şartıyla. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bilanço güzel bu sene akbank hisseyi kalkındırdı seneye kordsa çimsa akçansa enerjisa üretim kalkındıracak. Fabrikalarının neredeyse tamamı mümkün olduğunca kendi enerjisini üretiyor. Artık Karlılıkta sorun yok. Yıllık en az 2 milyar dolar yatırım açıklayan şirketin ederi bu değil herkes biliyor fakat yabancı gelmeden de bu iş zor. 15 dolar bence 5 yıla görülebilir fakat yeni yapılan yatırımların çabuk sonuç vermesi şartıyla. YTD
    Bence şuanki ederid de en az 80 tl'dir. Aracı kurumlar hedef fiyatlarını yakında günceller.

8. Temettüde yılların tescillisi ereğlidir arkadaşlar. Ereğlide ortaklık konuşulur.

Sayfa 78/201 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •