Sayfa 271/982 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 7852 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Canlı aday imza durumunu nereden takip ediyoruz?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

“Leşten kötü koku geldiği gibi, cahilden de cehalet kokusu gelir. Dolayısıyla bu kişiler çevresindekileri rahatsız eder.”

(İmam Gazzâlî)

https://twitter.com/imam_gazzali1/st...81173666222081

“Eğitimi özgürlüğe bırakmayacaksın, zorla yapacaksın. Çünkü senin cahilliğin, benim yaşamımı etkiliyor.”

💬Prof. Dr. Celal Şengör

https://twitter.com/bilgikesfedelim/...84033524236289

https://twitter.com/PHOENIX07_

Bu arkadaşın twitter sayfasında gördüm ve paylaştım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4. Hiç bir şey tesadüf değil....şu an....şu ana kadar olan herşey....son 20 yıl....!!!!!!!

Baş aktörlerden biri....Hulisi akar denilen.....tatlı su kurnazı....adını duyamazsınız.....varsa yoksa tayyip....Tayyip bunların yanında çırak kalır....!!!!!!!!!!!

Hulusi.....ahhhh hulisi.....kendin Amerkan burjuvasisin....bu halkı neden ortadoğu yapmaya çalışıyorsun....neden.....

Çünkü bu senaryonun sonunda....çoluk çocuk....torun tombalak.....AMERİKADASIN.....!!!!!!!!!!!!!!!!

ALLAH SENİNDE.............................HULUSİ.......! !!!!!!!!!!!!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,337
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Benim kapı,bahçe erik dolu,şu sıralar bazıları ufak,1 ay içinde yenilir duruma gelir,ama o zaman o fiatının 10/1 fiatına iner.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,767
    Arabın yağı bol gelince!
    Bu Yeni Zelanda'lılar be yapmak istemektedirler?
    https://halktv.com.tr/dunya/yeni-zel...esvigi-726261h

Erdoğan : (Deprem bölgesi Kahramanmaraş’ta şehit yakınları ile iftarda ) Siyasette yaşanan utanç veren pazarlıkların sizin yaralarınızı kanattırınız biliyorum . Özellikle ana muhalefetin başındaki ve yani fakirler bu deprem felaketinin yaşadığımız bu dönemde bunlarla aynı masada ülkede ülkemizin geleceğini karartma girişimcinin inanıyorum ki 14 mayısta boşa çıkaracağız .

Erdoğan : Birileri koltuk uğruna 3 günlük siyasi çıkar uğruna bölücü örgütün kapısında , kandilin kapısında nöbet tutması hiç bir zaman sizi karamsarlığa düşürmesin .

o ortamda bu sözler çok üzücü cidden .. Hala siyaset yapılıyor .. Bu lafları duyunca sınırda otobüs üzerinde terorist getirdiğimizi oraya savcılarımızı gönderdiğimiz aklıma geliyor ve bu yüzden bu sözler samimi gelmiyor .. bakıyorum çadırda o haldeki insanlar hala büyük bir şevkle alkış tutuyorlar .. Çok üzücü ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,337
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : (Deprem bölgesi Kahramanmaraşâ€™ta şehit yakınları ile iftarda ) Siyasette yaşanan utanç veren pazarlıkların sizin yaralarınızı kanattırınız biliyorum . Özellikle ana muhalefetin başındaki ve yani fakirler bu deprem felaketinin yaşadığımız bu dönemde bunlarla aynı masada ülkede ülkemizin geleceğini karartma girişimcinin inanıyorum ki 14 mayısta boşa çıkaracağız .

Erdoğan : Birileri koltuk uğruna 3 günlük siyasi çıkar uğruna bölücü örgütün kapısında , kandilin kapısında nöbet tutması hiç bir zaman sizi karamsarlığa düşürmesin .

o ortamda bu sözler çok üzücü cidden .. Hala siyaset yapılıyor .. Bu lafları duyunca sınırda otobüs üzerinde terorist getirdiğimizi oraya savcılarımızı gönderdiğimiz aklıma geliyor ve bu yüzden bu sözler samimi gelmiyor .. bakıyorum çadırda o haldeki insanlar hala büyük bir şevkle alkış tutuyorlar .. Çok üzücü ..
    Adamın mesleği bu,herşeyi tersten anlatma yetisine sahip,yoksa elinden eşbobluk gidecek,ülke onun için hikaye,batmış,çıkmış onu ilgilendirmiyor,kendi doğrultusunda bir fikire sahip onu ülkeye empoze etmeye çalışıyor ve inandırıcıda oluyor,cahili ancak cahil kandırır

Sayfa 271/982 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •