Sayfa 351/982 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,335
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    dikkat ederseniz chp hakkında hep aynı argüman kullanılıyor.. belliki bir yerlerden dikte ediliyor..

bir şeyler söyleniyor ... ardından bu parti nasıl ülke idare edecek,nasıl teslim edilir bu ülke bunlara vb.. diyede ekleniliyor
    Ben 70 yasına dayandım,menderesi idam yani gebertirlerkende 7 yasındaydım,devamlı inönüye giydirdiler CHP ile,menderesin intikamını fasist sagcı kelle avcıları deniz gezmisi asarak intikam aldılar guya,esasında denizi asmadılar ülkeyi astılar,m,agar bile çok solcu öldürdük suçu olmadan hepsi vatansever pırlanta gibi gençlerdi diye itiraf etmisti yazıcıogluylan,üstünede eklemislerdi hep abd kurgusuydu demislerdi,ABD öünde tek engel CHP dir kıbrıstan kuyruk acısı vardır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,335
    BY KEMAL GELİYOR SOYGUNCULAR,DİN YOBAZLARI KAÇIIIN

Kremlin: Erdoğan'ın sağlık problemleri konusunda herhangi bir bilgimiz yok / Foreks Haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kremlin: Putin bugün içinde Erdoğan ile telefon görüşmesi yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O kafa tascı forumdaki zattan akıl alıyor burada pazarlıyor
    Ne kadar sığ bi kafatasın var. O kafatascı forumu ben açtım.
    Yazık sen ve gibilerine çok üzülüyorum o kdr alışmışsınızki kaybetmeye.
    Ama buna rağmen dünya chp etrafında dönüyor zannediyorsun. Chp de bir tek Atatürk çü siyaset yapan kalmamış. Sen pp ne Atatürk koyup, Atatürk milliyetçilerine kafatasçı diyorsun. Dün ali babacanı yüce divana gönderecek kk bugün ali babacanının kurtarıcılığına sığınmış. Dün fetöye söğen chp halk tv tele1 ve sen ve gibiler bugün fetönün seçim kaz asndırmasına bel bağlamış.
    Kk 80 yaşında. Ne verecek bu ülkeye. 65 yaşın üstündekiler mülk alıp satacağı zaman akli denge raporu isteniyor am as koc as ülke yönetecek 80 yaşındaki adamdan bişey istemiyorlar. Müstehak size bu hayat şartları.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ben 70 yasına dayandım,e:
    Niye bu kdr köhne bir zihniyete sahip olduğunuz anlaşılıyor.
    Tam bir faşizan zihniyete sahipsin.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Kk aklı olsaydı ali ile ahmete sığınacağına muhsrrem ve ümiti razı ederdi. Ama yok küreselciler öyle istedi, illa küreselci ali ile ingilzci ahmet olacak yanında. Hangi birini sayalım kandırılmanın,
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Deniz gezmiş pırıl pırıl gençmiş.
    Yav en azılı faşist dediiiniz adamlar bile değişen dünyaya ayak uydurdu siz hala banka soyguncusu adi hırsızı kahramanngörüyorsunuz. Yazık sizdeki bu iflah olmaz zihniyete
    Another day in paradise

Sayfa 351/982 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •