Sayfa 365/1001 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    ITO verilerine göre perakende artış %4.57
    Toptan:3.14 (pi sayısı)
    Pi sayısının da 31 içermesi yani 3,1.
    Tuhaf tesadüfler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Zatta emekçiymiş,1 mayısın sembolü TAKSİMDİR,neden orayı açmıyor,çünkü ülkede eylem hareketlerini desteklerde ondan,eylem demek onun otoritesi sarsılması demek,20 senedir dogru dürüst grev,nede lokavt uygulandı bu ülkede,nede iyi ücret alındı,çıkmıs emekçilikten bahsediyor,hadisin oradan,basa gelir gelmez kamuyu özellestirip kamu sendikacılıgını lav edip kafasına göre kendisine baglı sendikacılık üretti,çünkü bundan önce sendikalar hep hükümetler devirmistir,iste ondan özellestirme fuyrası baslattı ülkede rahat edeyim kafama göre bir siyasal islam adında rejim kurayım diye,pesi malum,orduya fetö kanalıylan darbe,en sonundada yargıya darbe,huzurlumu acaba ?,ne huzuru rahatım bozulmasın diye daha çok baskı,baskı devamlı tepki dogurur ve sonu hüsran ve yargılanma,kisi sistemde yaptıklarıylan hesaba çekilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Pi sayısının da 31 içermesi yani 3,1.
    Tuhaf tesadüfler.
    ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Güney doğu çoğu full muhalefetten yana,akdeniz,ege,marmara ve trakyada öyle,karadeniz ve orta anadolu karısık,büyük kentler muhalefet diyor,zat hala kandırma peşinde,çünkü defolup giderse biliyorki yargılanacak yalakalarıylan

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku

Zatta emekçiymiş,1 mayısın sembolü TAKSİMDİR,neden orayı açmıyor,çünkü ülkede eylem hareketlerini desteklerde ondan,eylem demek onun otoritesi sarsılması demek,20 senedir dogru dürüst grev,nede lokavt uygulandı bu ülkede,nede iyi ücret alındı,çıkmıs emekçilikten bahsediyor,hadisin oradan,basa gelir gelmez kamuyu özellestirip kamu sendikacılıgını lav edip kafasına göre kendisine baglı sendikacılık üretti,çünkü bundan önce sendikalar hep hükümetler devirmistir,iste ondan özellestirme fuyrası baslattı ülkede rahat edeyim kafama göre bir siyasal islam adında rejim kurayım diye,pesi malum,orduya fetö kanalıylan darbe,en sonundada yargıya darbe,huzurlumu acaba ?,ne huzuru rahatım bozulmasın diye daha çok baskı,baskı devamlı tepki dogurur ve sonu hüsran ve yargılanma,kisi sistemde yaptıklarıylan hesaba çekilir.
    Savcı da benim, hakim de benim, avukat da benim uleyn

(Bu arada; lağıv, lağvetmek, lağıv işlemleri, lağvedilecek yapılar, lağıv tarihine göre....)
    (Burada yok ama çokça yapılan diğer hata da; 'Ahmet Bakanlıkta çalışan bir personel (tekil)', 'Bakanlıkta çalışan personelin maaş ortalaması 5000 TL'dir. (çoğul)......Bakanlıkta çalışan personel gösteri yaptı. (çoğul).....-ler çoğul takısı almaz personel kelimesi)

Erdoğan: Merkez Bankası’nda şu anda 122 milyar dolar döviz rezervimiz var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ons > 2000 $

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,801
    Herkesin şeysine göre adam bulmak zor.

Sayfa 365/1001 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları