Sayfa 468/987 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Erdoğan: ”Tabii bazı arkadaşlar “Cumhurbaşkanı faiz politikalarında ciddi bir değişime mi gidiyor” gibi bir yanılgının içine düşmesin. Ben burada aynıyım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan:“Biz o zaman ‘düşük faiz, düşük enflasyon’ teorisiyle çalıştık. Şimdi de aynı anlayışla çalışıyorum, aynı düşüncedeyim ve bu şekilde bunu başarabiliriz diye inanıyorum.”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Hazine ve Maliye Bakanımızın adımlarını süratle, rahatlıkla Merkez Bankası'yla atmasını kabullendik, Enflasyonu tek haneye düşürme kararlılığımızı bildirdi

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    chp BOP projesi midir bilemem ancak muhalefette sonsuza kadar kalıp kendi rahatlarını düşününen yüzlerce parti içi oligarşi partiyi doldurmuş. Yedi dönemdir mv olanlar bile var. Neredeyse adam meclisi mebusandan beri mv.
    Muhalefet seçmeni maalesef bu seçimde kandırıldığını, muhalefetin sadece kendi kişisel çıkarları için çalıştığını, değişim falan istemediğini net olarak anladı.
    Ancak işin kötü tarafı bu kadar vasıfsız bir muhalefet olması nedeniyle yakında sadece iktidar partisi içi muhalefeti olan muhalefetsiz duruma geçeceğiz. Aynı Rusya gibi, Mısır gibi vb...
    Ben tamamının bop planı olduğuna inanıyorum.Ve kurtaracak kişide yok.Tüm kaleleri içerden teslim almışlar.

Ilımlı islam yok barış planı yok annan yok helalleşme.

Hepsinde tek yönlü yontma oldu.

Cumhuriyet düşmanlarının önü açıldı.Din alimi dedikleride ajanlar dır.

https://www.youtube.com/watch?v=-tCu4Bbrq30

Böyle bir kaç video daha var hep aynı kapıya çıkıyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

NATO genel sekreteri : İsveç’in NATO üyeliği konusunda Türkiye ile yapılan görüşmelerde ilerleme kaydedildi."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,368
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: â€Tabii bazı arkadaşlar “Cumhurbaşkanı faiz politikalarında ciddi bir değişime mi gidiyor†gibi bir yanılgının içine düşmesin. Ben burada aynıyım.
    Yani inadım diyor cehaletimden şaşmam ödün vermem diyor ve bu şekilde ülkenin köküne şap döktüme getiriyor lafını.

Papaz Robinson olayı ortada.!!!
    Gerisi laf salatası.!!!
    Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 468/987 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •