Sayfa 629/993 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7943 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Benzine yarından itibaren 1,13 TL indirim geliyormuş.
    Hamdolsun.
    İrdoğan, İrdoğan, İrdoğan.

Günaydın.

İyi Günler CUMHURİYET'çiler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Benzine 27 Eylül Perşembe gününden itibaren 1 lira 94 kuruş indirim geliyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

bunlardan hemen her çevre yolunda var. dalgın sürücüler refüje giriyorlar. geçen bu şekilde fena bir kaza gördüm.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Günlerdir, "milletin çeşitliliğini ve zenginliğini yansıtan bir anayasa yapacağız" açıklamasının benzerini nerede okumuştum diye düşünüyordum. Anımsadım. 15 Temmuz'da hain darbe girişiminde bulunan FETÖ'cülerin darbe bildirisinde.

İlgili kısım ise şöyle:

"Yurtta Sulh Konseyi; üniter devlet yapısı içinde dil, din, etnik köken ayrımı yapmaksızın toplumun' tüm kesimlerini kapsayacak bir anayasa' hazırlanmasını en kısa zamanda sağlayacaktır."

https://twitter.com/cagdasbayraktar/...24323220300168
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan: Attığımız çeşitli adımlarla otomobil piyasasındaki balonu gördüğünüz gibi söndürdük. 1 Kasım'dan itibaren yanıltıcı ilan verilmesi veya bu konuda zafiyet gösterilmesi halinde 100 bin liraya kadar ceza vereceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Örgün eğitimde öğrenim gören gençlere, 9 bin 500 lirayı aşmayan cep telefonu ve bilgisayar için toplamda 5 bin 500 lirayı geçmeyen şekilde destek vereceğiz

Erdoğan: (Üniversite öğrencilerine destek) Cep telefonu için piyasa fiyatının yüzde 44,4'üne, bilgisayarlar için yüzde 16,7'si kadar tutarda destek sağlayacağız

Erdoğan: Örgün eğitimdeki üniversiteli gençlerimize bir hatla sınırlı olmak üzere 12 ay boyunca aylık ücretsiz 10 GB kota tanımlıyoruz

Sayfa 629/993 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •