Sayfa 651/1001 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

2. Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

İskambil Kağıt sembollerinin yarısı.

Yani karonun yarısı olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Beşiktaş : Şenol Güneş görevinden istifa etti , olağanüstü genel kurul kararı aldık
    Adamın isftifası devamlı cebinde dolaşıyor galiba,hissesi 50 olmuştu onun takımın başına gelmesiylen,şimdi ne mok olacak merak ediyorum,herhalde kademeli 10 altına indirirler...ytd.

Bakan Şimşek: Piyasa koşulları elverdiği ölçüde uluslararası rezerv birikimine devam edeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı: Terör operasyonlarına ilişkin yaptığı açıklaması nedeniyle YSP Milletvekili Sezai Temelli hakkında re'sen soruşturma başlatıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Günaydınlar!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
    Adamların başka işi yok,ayni şeyi pişirip,pişirip yayınlıyorlar,çünkü haberleri yok öyleya,esasında varda es geçiyor,nedir ekonomik çöküş,onlar bunu yazmaz,çünkü zatları gocunur,onlarınki hava basmak ülke batmış nesineki.

Asgari ücret zammında görülmemiş rakam! Tüm aylıklara zam geldi, tek tek hesaplandı

https://www.gazetevatan.com/galeri/a...andi-2114672/1

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 651/1001 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •