Sayfa 689/1001 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Erdoğan:
    -Hamas bir terör örgütü değil, topraklarını koruyan mücahit grubudur.
    -İsrail'e gitme projemiz vardı, iptal, gitmeyeceğiz.
    -Netenyahu iyi niyetimizi istismar etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

9 tane rakam var .rastgele seçip toplasam 33 olsa.İlk sütun 20 9 ve 4 topla 33. sonra 16 14 ve 3 ü topla gene 33.Kalıyor 8 ve 5 bunlarında 33 olması için 20 lazım.Ama elbet cevap bu değildir ,bir nevi soruyu kafama göre çözmüş oluyorum,mantıklı değil.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:
    -Hamas bir terör örgütü değil, topraklarını koruyan mücahit grubudur.
    -İsrail'e gitme projemiz vardı, iptal, gitmeyeceğiz.
    -Netenyahu iyi niyetimizi istismar etti.
    Satışlar bundan tahminim.Borsada

netenyahu kurdu derler yahu hamas a
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İletişim Başkanlığı : Otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde 25 Ekim’den itibaren yapılan düzenleme, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Ocak 2024’e ertelenmiştir.

25 Ekim’de (bugün) alınan geçiş ücretlerindeki fark vatandaşlarımıza iade edilecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

BIST: Saat 16:49:54 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BIST: Saat 16:49:54 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir
    Borsada işlemler 17:19’da başlayacak

Saat 17:23:13 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir. Borsamız Pay Piyasasındaki tüm sıralarda, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem gören pay ve pay endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası Pay Repo Pazarı’nda işlemler geçici olarak durdurulmuştur.

BİST: Pay Piyasasında varant, sertifika ve yeni pay alma hakkı kuponu sıralarında işlemler bugün yeniden başlatılmayacak, diğer işlem sıralarında saat 18:01'de kapanış seansı ile yeniden başlatılacaktır

Sayfa 689/1001 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •