Sayfa 8/993 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 7943 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Son 1 yılda borsaya çok para girdi
    KY yi önce sasa ve hektaş ta keselediler.
    Twitten takip ediyorum, ne kadar dandik hisse var, çogunluk orda, 10-20 kat kazanma hevesiyle göndükçe gömüyorlar parayı
    Ben 25 yıldır borsadayım, daha hiç kredili mal almadım, adam dün hesap açmış bugün krediye giriyor !!
    Bu kadar çok acemiyi öpecek mutlaka bulunur
    Bahaneye gelince, bu ülkede her saat bulunur, yeterki bulmak iste

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Son 1 yılda borsaya çok para girdi
    KY yi önce sasa ve hektaş ta keselediler.
    Twitten takip ediyorum, ne kadar dandik hisse var, çogunluk orda, 10-20 kat kazanma hevesiyle göndükçe gömüyorlar parayı
    Ben 25 yıldır borsadayım, daha hiç kredili mal almadım, adam dün hesap açmış bugün krediye giriyor !!
    Bu kadar çok acemiyi öpecek mutlaka bulunur
    Bahaneye gelince, bu ülkede her saat bulunur, yeterki bulmak iste
    Borsada bende 31 seneliğim hep nakit çalıştım,ama borsacılık hayatımde şu anki zaman gibi volalite bir uçuk borsa görmedim,borsanın adı değiştikten son RTE'de borsayı kendisine benzetti,zaten 2010 senesine kadar borsada uzuncuydum,13 senedir traderciyim,düşükten al biraz bekle vur kaç,faizin 5-10 mislini çıkartsam bana yeterlidir,yani risksiz kazanç,öpüleceklere zaten acımam,dipten değil uçan kaçanın peşine düşerler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
    Borsa öldürüp,öldürüp diriltiyor bir ara -3 cıvarıydı,şimdi +2 cıvarı,ulen işi bilmezler bu yerler size göre deil gidin kumda oynayın,yoksa ham olursunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
    Ülkenin düzelmesi eğitimden geçer,orta öğrenimden aşağısı oy kullanmaması lazım !!!

TCMB'nin Pazartesi valörlü 2 hafta vadeli 500 milyon dolar tutarında döviz karşılığı TL swap ihalesine 763 milyon dolar teklif geldi. Gerçekleşen tutar 763 milyon dolar oldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,793
    Sinan Ateş;
    Asla görüşlerini benimsemediğim bir gurubun üyesi olsa da!
    Sırım gibi, yakışıklı, gencecik bir akademisyen. Bunun gibi MHP de başka guruplarda var ve bunlar partinin tutumundan ve başkanından hoşnutsuz.
    Bu gurup altılı masa ile yakınlaşmak ister ise sonuç bu oluyor.
    Kimse bunu yazamıyor, diller suskun.
    Kafanızı başka şeye yormayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
    Emin Çölaşan yazmış İmamoğlu için.

İmamoğlu sessiz sakin bilinirdi,ama tatlı sert çıktı diyor yazısında

https://www.sozcu.com.tr/2023/yazarl...kleri-7547020/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
    Tv haberinde bir haber dikkatimi çekti

Mera arazilerini satan AKP’li belediyeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şikayet ettiler
    TBMM önünde toplanan Bursalı köylüler, mera arazilerini parça parça satan AKP'li Karacabey Belediyesi'ni, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şikayet etti. Erdoğan, AKP Bursa milletvekillerine dönerek "Kim bu belediye" diye sordu, "Bizim efendim" yanıtını aldı...

“BAŞKAN BİZİ HAKİR GÖRDÜâ€

Hürriyet Köyü Gençlik ve Kadın Dayanışma Derneği Denetleme Kurulu Başkanı Bayram Efe, köylüler ile birlikte dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşebilmek için Ankara’ya gitti. Köylüler, grup toplantısı sonrasında, TBMM Şeref Merdivenleri’nde Erdoğan ile görüşerek sıkıntılarını anlattı.

Bayram Efe, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Köyümüzdeki arazileri köy tüzel kişiliğine devrettik. 2014 yılında, Büyükşehir Yasası ile Karacabey Belediyesi, köy tüzel kişiliğinde olan arazilerimizi aldı. Belediyeye defalarca gittik. Burada 201 hanenin hakkı var dedik. Belediye Başkan Ali Özkan, bizi dinlemedi. Bizi hakir gördü†dedi.

KİM BU BELEDİYE? -BİZİM BELEDİYE EFENDİM!â€

Erdoğan, AKP Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Vildan Yılmaz Gürel’e dönerek, “Kim bu belediye?†diye sordu. O anlar bir köylünün cep telefonu kamerasıyla da kaydedildi.

Cumhurbaşkanı ile AKP Bursa Milletvekilleri arasında yaşanan diyalog şöyle:

“Erdoğan: Kim bu belediye? Hangi belediye, Bu belediye kim?

Çavuşoğlu: Ali Özkan, bizim belediye, Karacabey Belediyesi!

Erdoğan: Eee, nasıl yapıyor öyle bir şey?

Çavuşoğlu: Kanuni yetki var efendim!

Erdoğan: Ne demek kanuni yetki var ya…

Erdoğan: Şimdi siz ikiniz hukuçusunuz. (Belediyeyi kastederek) Nasıl satıyorsun?

Gürel: Benim bilgim yoktu efendim, hemen ilgileneceğiz.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...tiler-7547111/

Yasa çıkartıyorlar milletin malına çökmek için,çıkarttıkları yasadan haberleri yok

Sayfa 8/993 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •