Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Erdoğan: "(Galatasaray-Fenerbahçe maçının ertelenmesi) Hangi adım atılması gerekiyorsa onu yapmaktan çekinmedik, çekinmeyiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Cumhuriyet 85 milyonun ortak değeridir, Gazi Mustafa Kemal bu ülkenin banisidir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "(Galatasaray-Fenerbahçe maçının ertelenmesi) Hangi adım atılması gerekiyorsa onu yapmaktan çekinmedik, çekinmeyiz."
    Yemedi galiba...tamamda bu onun eseri değilmi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Cumhuriyet 85 milyonun ortak değeridir, Gazi Mustafa Kemal bu ülkenin banisidir."
    Bak sen geri adımcıya,peki iki ayyaş diyen kimdi ?lozan hezimet diyen kimdi ?vatan hainleri öven kimdi ? daha geriside vardı onların hepsini belirtmedim hepimiz bildiği için,şu an yemedi,ama huyu ayni ve inat,ileride bunun intikamını alır,tabiki ömrü yeterse !!!

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bak sen geri adımcıya,
    burada zerre kadar bir geri adım yok, herşey aynı tas aynı hamam yani

Gazi Mustafa Kemal diye birisi yoktur... onun adı

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'tür

Türk olmayanlar ve Türklüğü kabul etmeyenler, ATATÜRK'ü kabul etmez ve söylemezler.

insanlar adı ve soyadı ile beraber zikredilir.

''İç işleri bakanı Süleyman Soylu'' denir... İç işleri bakanı Süleyman diyeni gördünüz mü ?

HAYIR

ve bu insan öyle sıradan biriside değil,

40 cephede savaşmış, vatanı kurtarıp, sana bir vatan bırakmış, özgürce yaşayabileceğin cennet vatan bırakmış, devlet bırakmış

böyle bir insana bu şekilde, şark kurnazlığı ile hakaret etmeye çalışmak

ATATÜRK'ümüzün seviyesini düşürecek değildir.

7. Sn Mahfi Eğilmez paylaşmış aşağı da ki tabloyu, hukuk yoksa her şey boşu boşuna...

İşin ilgin yanı 2015'ten sonra her şey çok daha kötüye gitmiş, başkanlık sisteminden sonra şarampole yuvarlanmış gibi olmuşuz!

Bu kadar güzel ve güçlü bir ülkeye hiç yakışmamış ama kendimiz ediyor kendimiz buluyoruz.

Bu tablonun düzelmesi için eğitim şart.

Tüm dostlara sağlıklı ve mutlu yeni yıllar dilerim

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    İşin ilgin yanı 2015'ten sonra her şey çok daha kötüye gitmiş, başkanlık sisteminden sonra şarampole yuvarlanmış gibi olmuşuz!
    85 milyonun kaderini, 1 kişinin iki dudağı arasından çıkacak şeye teslim edersen böyle olur

Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •