Sayfa 816/1001 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Ali Koç HaberTürk ‘de ..

Ali Koç: "Riyad'da toplantı sonucunda çıkan iptal kararından sonra konuşmama kararını ben önerdim. Yetkililer konuşsun istedim. Bilgi kirliliği var, dezenformasyon var diye. Bütün olayın Fenerbahçe ve özellikle şahsımın etrafında döndürülmesi, iftiralar, yalanlar... Belli bir merkezden düğmeye basılarak yapılan bir iletişim operasyonuyla karşı karşıya kaldık."

Ali Koç: "Biz hafta içinde bir mektup yazdık federasyona. Protokolü ve maç öncesi süreçteki iki taraf arasındaki yazışmaları da istedik. Bizimle TFF arasında hiçbir anlaşma yok. Bence aslında sürecin çok amatörce yürütüldüğünü konulardan biri. Bizimle TFF arasında sözleşme yok. TFF ile Riyadh Season firması arasında sözleşme var. Bu sözleşmeyi biz görmedik. İddia ediliyor ya 'Sözleşme var. Kulüpler imza attı, son dakika bu sözleşme dışında şartlar dayattılar' deniyor. Biz hiçbir sözleşme görmedik

Ali Koç: "Süper Kupa maçı yurt dışında olursa yabancı hakem kadrosu da olabilir diye düşündük ve bu öneriyi getirdik. TFF de sıcak baktı fakat rakibimiz sıcak bakmadı. Zaman içinde öğrendik bunu."

Ali Koç: "TFF tamamen taraftarlara yönelik bir bildiri yaptı fakat kulüplere bir bilgilendirme yapmadı. Bunu sormak aklımızın ucundan geçmedi. Sadece 11 maddelik, tamamen lojistikle ilgili bir belge imzaladık."

Ali Koç: "Maç günü bizim yetkililerle Suudi yetkililer arasında yazışmalar oldu. O yazışmalar ortaya çıktığında işin aslı astarı belli olacak."

Ali Koç: "Süper Kupa finaline atanan hakem olacak iş değil. Futbol dünyasını biraz biliyorsanız söz konusu hakemin hangi takıma ne kadar yakın olduğu, geçmişi bilinen bir şey. Çok rahatsız olduk bu işten. Biz oraya kadar gitmişken yabancı hakem istemiştik."

Koç: "Maçtan bir gün önceki sabah 9.30'da yazı yazdık. 'Isınmaya bu tişörtle ve bu pankartla çıkacağız' diye. Çabuk bir cevap alamadık. Burada bir kavram karmaşası var. Bizim formamız ve Galatasaray'ın forması onaylandı. Çubuklu formamızla çıkacaktık, Galatasaray da 100.yıl formasıyla çıkacaktı fakat buna onay verildi mi verilmedi mi bilmiyoruz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ali Koç : Bizim son dakika dayatmamız gibi bir durum konusu değil .

Ali Koç : Biz Suudi tarafın kabul etmediği şeyleri maça saatler kala öğrendik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ali Koç : “ 100. Yıl marsi olan Parla söylenecekti, hatta söyleyecek sanatçının röportajı var , bu da son anda programdan çıkarıldı . Nedenini bilmiyoruz

Ali Koç : Maçtan bir gün önce hazırlık toplantısı yapıldı , orada ısınma tshirtlerimiz ile pankartımızın sorun olacağı söylendi . Bu konuda üst düzey yöneticilerin en sin karar vereceği söylendi

Ali Koç : Yurtta sulh cihanda sulh pankartı ile ilgili ısrarımızda yok o olmasada maça çıkardık

Ali Koç : Maçtan önce toplantıya gittik , yöneticilerimle girmek istedim tek girmemi istediler , orada bakanımızın 2 danışmanı vardı sonradan bakanımız katıldı , hatta sonradan eski spor bakanımızda katıldı .

Ali Koç : Daha sonra pankart ve tshirt konusu açıldı , buna izin verilmeyeceği söylendi . Bizde pankartı sorun etmeyeceğimizi lakin Atatürk sembolü bulunan Tshirt ile sadece ısınmaya çıkmak istediğinizi belirttik ve bu kabul görmedi .

Ali Koç : 100. Yılımızda Atatürk ve Cumhuriyet olmadan bir maç olabilir mi ? Atatürk tshirtunun sorun olacağı aklımıza bile gelmedi . Bu son anda programdan çıkarıldı ve hatta öğrendiğimiz kadarıyla tff ile Suudi yetkililer arasından maçtan önce gelen sorunlar varmış bize son ana kadar iletilmedi

Ali Koç : Böyle bir durumu maçtan 3 saat önce mi öğrenecektik ?

Ali Koç : Siz kabul edebilirsiniz ama biz Atatürk sembolü olan tshirt ile ısınmaya çıkmamayı kabul edemeyiz dedik . Yurt sulh cihanda sulh pankartının olmamasını kabul ettik

Ali Koç : Sorumluluk net federasyonda

Kabul edilmeyen ısınma tshirtleri :

Cafe Trend&amp;Trade VIII

Ali Koç : Maça kısa süre kalan federasyondan soyunma odalarına polis girdiği ve pankartların alındığını ilettiler . FIFA kuralları gereği polis soyunma odasina giremez

Sayfa 816/1001 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •