Sayfa 820/1000 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Kchol/ Tatgd

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Turhan ÇÖMEZ in paylaşımı sonrası Fatih İl Sağlık Müdürlüğü, bünyesinde çalışan 24 yabancının apar topar hepsinin adını silmiş!

Paylaşım linki;
    https://twitter.com/ComezTurhan/stat...38572587917821
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

4. Günaydın herkese..
    Bistinde tadı tuzu kalmadı...
    Bankalar!!!!.,,.,..,..,......
    Çıkarken endeksle birlikte uçarlar, diğer kese kağıtları bakar..
    Bankalar çakılırken tüm hisseler katılır...
    Yaklaşık 3 aydır dengesiz hareketler.... hisselerde genelde alavere dalavere olayları....
    Endekse rağmen ekranımdaki kağıtların tamamına yakını kızıl!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,797
    P-R-N-? gibi ise R gelir

6. günaydınlar

Türk Yoğun Bakım Derneği Başkanı Prof. Dr. Tuğhan Utku, bu yıl viral enfeksiyonlar nedeniyle yoğun bakımlara yatışlarda mevsim normallerinin üzerinde bir artış yaşandığını belirtti

Utku, "Olağan dönemlerde yoğun bakımlarda doluluklar kabaca yüzde 65-70 civarında seyreder. Şu anda bu oranın yüzde 100'ler civarında olduğunu öngörüyoruz" ded

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 820/1000 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •