Sayfa 900/1001 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Zorunlu karşılıklar ile ilgili değişiklik :
    Hesaplama sonucu %2 den Büyük kredi büyümesi olan bankalar merkez bankasına nakit tl bloke vermek zorunda kalacaklar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Borsa ya teknik harici çakma durumu bahanesi yada gerçeği

Ekonomi bakanının konuşmalarından çıkarım yapılmış.

Seçim sonrası 4 ayda faiz 65 derler

IMF ve devalasyon derler.YTD.

en az 2 yıl maaşlara artış yok

uçaklara ne olacak artı itibara tasarruf olacakmı?

Plan tek taraflı ülkeden kaçın derler.

vergileri de arttıracaklar yine buda çözmez olayı.

Üretim her alanda

Tasarruf her alanda

Olurmu hiç sanmam.

Kasıtlı batırdılar ülkemi.net.

Bilerek isteyerek yağmaladılar ve yağmalattılar.kanadalılar görünen
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Bu topraklarda her kim ne yapıyorsa yanına kar kalıyor.

Son yıllarda ekonomiden tutunda siyasete, dış politikaya, iç politikaya, eğitime, demokrasiye ve hukuk sistemine o kadar büyük hatalar yapıldı ki, hala düşe kalka bir sistemin olması bile aslında mucize.

Bize özel sektörde ilk öğretilen her şikayet bir armağandır.

Yüzlerce hata yapıldı, yapılıyor eleştiri yapanlara neler yaptıkları herkesin malumu, ama kardeşim kimsenin hiç bir konuda hiç bir umudu kalmamış, çocuklar ve yaşlılar doğru dürüst beslenemiyor bile, ki bırakın diğer standartları, bunun sandıkta hesabının sorulması gerekmez mi? yok sorulmaz daha çok destek verilerek daha çok hata yapmalarına davetiye çıkarılıyor, sonra olanlar oluyor!

Bir de şu dikkatimi çekiyor, herkes aklında ki ve gönlünde ki siyasileri destekliyor bu en doğal hakkı,

ama altın, dolar ve euro yastık altlarında en fazla iktidara destek veren İç Anadolu bölgesinde bu kadar ikiyüzlülük çok az bulunur. Madem destek veriyorsun bari yatırımlarını sisteme sok o da yok, tam şark kurnazlığı bu olsa gerek.

Özün sözü, kimse bunlara güvenmiyor o yüzden yatırım gelmiyor, olan da sistem dışına çıkarılıyor.

Ve tulumba da su bitti.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,490
    Aaaa BJK 73 olmuş-FB 94,yakında feneri geçer bu çulsuz...GS 7 altında,üstelik şampiyonluk için iyi yolda TS batıkta kelepir 1.64

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,490
    ISCTR 9.88 gösterdi,şu aralar 10.18...1k lotlan iyi trade yapılıyor,uzun adamın verdiğinden fazla veriyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,490
    LMKDC bu hisse 5 tavan çekti sonra çuvalladı,bugün 33-37 arası gelgit yapıyor,en son 38 göndermiştim zaten 36 lotmu ne vermişti,bazıları 50-100 arası verebiliyor,çerçi parası benim için,ama uzun adamın verdiği ek emekli parasından iyi,o 6 ayda veriyor,biz her ay kazanıyoruz,en son MOGAN ve OBAMS almıştım,moganın tahtası bugün açıldı tavan olarak,obams 3 tavan çekti,yeni arzlar fena değil şu aralar,normalde 3 tavan çektikten sonra postalayacaksın,100 kağıt kar yapsa bir tereyağı parası eder

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,490
    5 kağıt iyi gitti başta kent ve pkent,pkent tökezliyor,ama iyi trade yaptırıyor,işi zaten postaladım,endex coştu bugün 9000 üstünde %3.50

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,490
    Aklımın almadığı bovespa 128.000-bizim borsa eski hesapça 900.000,hadi dolar bazında %50 aşağı insek olsun 5000-guya neymiş eskiden 5 dolar cıvarındaymış,şu an 3 cıvarıymış,tamamda o zaman ülkeye 1 trilyona yakın dolar bazında sıcak para girmişti yabancılar piyasamızda fink atıyordu uzun adamında keyfi yerindeydi bu fırsat deyip,sendikaların,ordunun,yargının ayağını kaydırıp abdnin dayattığı siyasal islam için zimmetine geçiriyordu bütün kurumları,şimdi varmı o sıcak para,b.ok var,sadece 3-5 bedevi parası var,ek para basımlarlan seçim sonunu getirmeye çalışıyorlar,ödenecek kısa vade dış borç miktarı 290 milyar dolar,potine gaz borcu 25 milyar dolar,zaten ver diye bastırıyor,önceki seçimlerde destek vermişti şimdi köstek peşinde,nisaaan dert ayı,mart aıyıdır dert ayı seçim için nisana kaydı,nisandada iktidara oy verenlere kayacaklar

Sayfa 900/1001 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •