Sayfa 901/1001 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aklımın almadığı bovespa 128.000-bizim borsa eski hesapça 900.000,hadi dolar bazında %50 aşağı insek olsun 5000-guya neymiş eskiden 5 dolar cıvarındaymış,şu an 3 cıvarıymış,tamamda o zaman ülkeye 1 trilyona yakın dolar bazında sıcak para girmişti yabancılar piyasamızda fink atıyordu uzun adamında keyfi yerindeydi bu fırsat deyip,sendikaların,ordunun,yargının ayağını kaydırıp abdnin dayattığı siyasal islam için zimmetine geçiriyordu bütün kurumları,şimdi varmı o sıcak para,b.ok var,sadece 3-5 bedevi parası var,ek para basımlarlan seçim sonunu getirmeye çalışıyorlar,ödenecek kısa vade dış borç miktarı 290 milyar dolar,potine gaz borcu 25 milyar dolar,zaten ver diye bastırıyor,önceki seçimlerde destek vermişti şimdi köstek peşinde,nisaaan dert ayı,mart aıyıdır dert ayı seçim için nisana kaydı,nisandada iktidara oy verenlere kayacaklar
    Sn. Refaba, yakın zamanda okudum, Brezilya parasını (real) dolara eşitlemiş 1 dolar = 5 real.

Sıkı bir eşitleme değilmiş, dar bölgede dalgalanmaya bırakılmış, şu anda Brezilyada işletmeler

dolar almıyorlarmış, real ile ödeme istiyorlarmış.

Biz ise gırtlağımıza kadar dolarizeyiz, 3 dolar borsa değeri bence çok bile.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,479
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn. Refaba, yakın zamanda okudum, Brezilya parasını (real) dolara eşitlemiş 1 dolar = 5 real.

Sıkı bir eşitleme değilmiş, dar bölgede dalgalanmaya bırakılmış, şu anda Brezilyada işletmeler

dolar almıyorlarmış, real ile ödeme istiyorlarmış.

Biz ise gırtlağımıza kadar dolarizeyiz, 3 dolar borsa değeri bence çok bile.
    aynen,bazılarına anlatıyorum anlamıyor hala ucuzmuş,dönen para kara para aklanmak için bu para sokulmuş borsa patlatılmış,peki hani eski gerçek dış yatırımcı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,479
    Devamlı belirtirim,sistem devamlı olarak bizi kayıt eder,ondan sistemden kaçış yoktur derim,ne yaparsan yap silemezsin,zaman gelecek herşey ortaya çıkacak.

Hepimiz birbirimize biyolojik olarak-dünyaya kimyasal olarak-evrene atomik olarak bağlıyız-evrenin içindeyiz evrende bizim içimizde.

Buna en belirli örnek video

https://www.youtube.com/watch?v=MkpTA0WvWfY

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aklımın almadığı bovespa 128.000-bizim borsa eski hesapça 900.000,hadi dolar bazında %50 aşağı insek olsun 5000-guya neymiş eskiden 5 dolar cıvarındaymış,şu an 3 cıvarıymış,tamamda o zaman ülkeye 1 trilyona yakın dolar bazında sıcak para girmişti yabancılar piyasamızda fink atıyordu uzun adamında keyfi yerindeydi bu fırsat deyip,sendikaların,ordunun,yargının ayağını kaydırıp abdnin dayattığı siyasal islam için zimmetine geçiriyordu bütün kurumları,şimdi varmı o sıcak para,b.ok var,sadece 3-5 bedevi parası var,ek para basımlarlan seçim sonunu getirmeye çalışıyorlar,ödenecek kısa vade dış borç miktarı 290 milyar dolar,potine gaz borcu 25 milyar dolar,zaten ver diye bastırıyor,önceki seçimlerde destek vermişti şimdi köstek peşinde,nisaaan dert ayı,mart aıyıdır dert ayı seçim için nisana kaydı,nisandada iktidara oy verenlere kayacaklar
    Bir zamanlar eşttiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,479
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar eşttiler
    öyleydi,üstelik bir ara biz 50 başlarındayken onlar 60 üstündeydi,sonra tersi oldu onlar 50 biz 60 üstü,derken 70 olduk,sonra sıfır,mıfır atıldı balon şişti,hatta bir ara 90 üstündeyken 69 muhabbeti yapıyorduk,eski hesapça 900.000 olduktan sonra o muhabbeti yine yapıyorum,yani 6900 için 69 diyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,807

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,479
    Bugün borsada işler kesat,devamlı kazanacak değilizya birazda zarar yazalım,zaten haftanın son günü cuma,cuma günleri için uğurlu bereketli gün derler,valla ben bu yaşa geldim hiç görmedim bereketli olduğunu,bereket kişinin beynindedir,nereye yönlendirirsen o gerçekleşir yani zekanı,bizde cuma demek borsada kabus demek,insanların kafası rahat olması için hafta tatiline huzurlu girmek için satıyor,öyleya hafta sonları bizde neler olmazki 2 gün içinde,bide fitch olayı var ne diyecek bakalım borsanın kapanışında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,807

Sayfa 901/1001 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız