Sayfa 799/971 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7766 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

*1 Ocak 2024'ten itibaren TL dönüşümlü yeni KKM hesabı açılamayacak, mevcut TL dönüşümlü KKM hesapları ise vade sonunda yenilenmeyecek-AA/Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Siyasetin en kirli dönemini yaşıyoruz,o kadarda yalan dolan,zatın danışmanı imamoğluna yüklüce hakaret...Asgari ücretliye zam sonrası bir müjde daha! 20 bin lira oldu,buda vatan gazetesinin başlığı,bakalım bu durum nereye kadar sürecek.

4. Galatasaray-Fenerbahçe maçı öncesi Suudi Arabistan'da kriz

Suudi yetkililer, Galatasaray-Fenerbahçe maçı öncesi Mustafa Kemal Atatürk tişörtleri ve Cumhuriyet'in 100. yılına özel etkinliklere izin vermedi.
    ........
    ......
    Yüz verme arab'a
    Gider ...... .......

Bu aksam macı seyretmeyeceğim elimden gelen bu !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. Sadece siyaset mi hocam gazeteciler, insaatcilar, vs tüm meslekli mesleksiz guruplar feci halde yozlasti...duzgun insan yuzdesi 20 yi gecmez.

Bu gazete yarin 40 bin der...
    Resmi aciklamaya kadar her gün 10 bin 10bin arttirirlar....maksat tiraj artsin....yalan soylemek onemli değil....
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Siyasetin en kirli dönemini yaşıyoruz,o kadarda yalan dolan,zatın danışmanı imamoğluna yüklüce hakaret...Asgari ücretliye zam sonrası bir müjde daha! 20 bin lira oldu,buda vatan gazetesinin başlığı,bakalım bu durum nereye kadar sürecek.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ali Koç, TFF'nin konakladığı otelde: "Neler olacağını bilmiyoruz. Çağırdılar, biz de geldik." (TRT Spor)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cafe Trend&amp;Trade VIII

Bu akşam Suudi Arabistan’da oynanacak süper kupa finali maçında İstiklal marşının okunmasına ve Atatürk posterine Suudi Arabistan tarafından izin verilmediği iddia edildi

Sayfa 799/971 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •