Sayfa 757/975 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Hisse alımından,saati geçmemiş ise SKYMD.HE 7.00 TL alabilirsiniz. TAHMİNEN 30-40 LOT arası verir.
    40X7=280 ,benim fondan kazandığımın 1000/1,normal borsadaki hisselerin durumu bundan çok iyi,dipten yakalarsan seni uçurur,tabiki öyle fazla yatmadan,yani yüksek lotlarlan vur,kaç,ara sıra yakalanırsan bir başka hisseye damlarsın,bunun yanı sıra kar edip satmış olduğun hisseyi bir başka hisseye atarsın bu böyle devam eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by MET Yazıyı Oku
    Halka arzlarda, kurumsal yatırımcıya ayrılan lotları hariç tutarak, sadece "bireysel yatırımcıya" tahsis edilen lot miktarını 2.5 veya 3 milyona bölerek ne kadar dağıtım yapılabileceğini tahmin edebilirsiniz. Daha fazla başvuru yapıp sermaye ayırmanıza gerek yok. Örneğin SKYMD için 52.5/2.5 = 21 LOT ve CATES için 23.135/2.5 = 9.25 LOT, yaklaşık olarak dağıtım yapılacak miktarlar öngörülebilir.
    Bildiğim için devamlı soğuk yaklaştım,çok önceleri deneme yapmıştım bana 30-50 lot vermişti,ben çoğu kere hissenin durumuna göre hareket ederim,ufak hisselerden k lotlarlan hareket ederim,önceleri daire sattığım vardı hisseler için,şimdi onlara acıyorum,3-4 sene önce bir daire 250-300.000 arasıydı,şimdi 3-5 milyon arası,bu giresuna göre,borsaya göre bayağı zarardayım,kazancım sadece en fazla 4 misli olmuştur,ama daireler 10-15 misli olmuştur

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    Vay be ne gunler Nasil da gecmis
    https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=58673
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

18 49 80

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Aynen çok çabuk geçmiş,öyleya ben emekli olalı bile 22 sene olmuş neredeyse,bu geberik adamın iktidar olduğu yıl ile yaşıt emekliliğim,ben önce bigparaya takılıyordum aydın doğandayken,o zaman her türlü yazışmak serbestti forumuda olduğu için,tüpçü zatın elamanı olduğu için forumu kaldırdı,sadece eski elaman olduğum için bilgilerim için mecbur bünyelerine aldılar,mynette aynen bigparanın yaptığını yaptı,oaradada forumsuz devam ediyoruz,bakalım hissenet forumu ne kadar sürecek,zaten eskisi gibi kimseciklerde kalmadı,hisse topikleri boş,birazda ekonomik olarak millettte mani kalmadı,2000 öncesi netler çok iyiydi herşey serbestti,nede olsa ecevit dönemiydi,zaten internet yayılımı ülkede yeni başlamıştı,halkın birçoğu internet nedir bilmiyordu,derinwep ile harmanlı şekildeydi,sadece sorun internet manueldi,takılmaya göreydi kota,çok takılırsan kota çok yiyordu,tatile gittiğimde yeğenlere bırakıyordum bilgisayarı,onlar maşallah faturayı kabartıyordu, 2000 öncesi bilgisayarlar böyle aktif değildi,remlerde çok düşüktü en fazla 128-500 arasıydı megabit olarak gb bile değildi,2000 başları amd çıkarttı en güçlü bilgisayarı 1 ghz şimdi çoğul ghz,öncekiler 350-800 mhz arasıydı oda intelin,korsanlık,virüsler çok rahat sızıyordu ağlara,2 defa çernobil virüsüne takıldım,nisan ayında faaliyete geçiyordu,devamlı saatlerlen oynama yapardım takılmamak için,kesinlikle virüs programsız bilgisayara giremiyorduk,bilgisayarlarda çok pahallıydı,ilk bilgisayarımı 3.500 dolara almıştım,şimdi bu para 100.000 üstü demek,o paraylan süper bilgisayar+iyi bir cep alırsın,üstelik şimdi leptop devri cep devri.

Sudan dada batmış tarım.

Burası gibi.

O kadar ekilmeyen yer varken.

Yakında filistinlilere konut hamleside başlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

31 ekleyerek mi sonuca ulaşılıyor.

Sayfa 757/975 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz