Sayfa 903/976 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 7804 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    1145 midir acep ?
    Nasıl olsa doğru cevabı veren olmayacak, 1451 der ve ben kaçar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Nasıl olsa doğru cevabı veren olmayacak, 1451 der ve ben kaçar.
    Reha hocam sizinki dogru evet. ben orayi kacirmisim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Fitch, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti , not görünümü pozitif

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fitch: Enflasyon beklentileri hafifledi ve dış likidite riskleri azaldı; bu durum, daha olumlu dış finansman koşulları, yüksek rezervler, düşük döviz korumalı mevduatlar ve daralan cari işlemler açığının yansımasıdır

*Fitch: Pozitif görünüm, Türkiye'nin genel makroekonomik politika duruşunun enflasyonda önemli bir düşüş ve düşük cari işlemler açıkları nedeniyle dış kırılganlıklarda azalmanın devam etmesiyle tutarlı olması gerektiği yönündeki beklentisini yansıtıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:
    - *Bu seçim benim için bir final, 31 Mart seçimleri Anayasanın verdiği yetkiyle son seçimim*
    - *Bu seçimden sonra çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak*
    Bence bu açıklamanın 2 nedeni olabilir, ya da 1 taşla 2 vurmak.

- Anayasanın değiştirilmesi hamlesi, sonra tekrar seçilebilmesi.

- Anket sonuçları çok kötü, çok istediği belediyeleri tekrar kaybediyor, ve ciddi oy kaybı var. (seçmene benim başkanlar kaybediyor onları duygusal olarak hazırlayıp tekrar seçin mesajı.)

Bakalım seçim sonrası yukarıda ki açıklamanın sebeplerini hep birlikte öğreniriz.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fitch: Enflasyon beklentileri hafifledi ve dış likidite riskleri azaldı; bu durum, daha olumlu dış finansman koşulları, yüksek rezervler, düşük döviz korumalı mevduatlar ve daralan cari işlemler açığının yansımasıdır

*Fitch: Pozitif görünüm, Türkiye'nin genel makroekonomik politika duruşunun enflasyonda önemli bir düşüş ve düşük cari işlemler açıkları nedeniyle dış kırılganlıklarda azalmanın devam etmesiyle tutarlı olması gerektiği yönündeki beklentisini yansıtıyor
    Bakalım borsaya doping yaparmı,gerçi borsa bildiğini okuyor,içinde dönen çoğu para kara para,pazartesi olsun bakalım

Dostlarınıza da izletin GERÇEKLER burada ve ek olarak ÜRETİM oda Mısır'a kayıyor.YTD.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

#Döviz Krizi mi, Yoksa Yüksek #Faiz mi? | #TL mi, #Dolar mı Kazanır? | REMZİ ÖZDEMİR-SONER GÖKTEN

https://www.youtube.com/watch?v=Lf4AT89dPPs
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Orada bir söz var,''ÜLKEYİ TAM BİTİRMEDEN NEREYE GİDİYORSUN PADİŞAHIM''

Sayfa 903/976 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon