Sayfa 951/976 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 7805 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Cümleten Ramazan bayramınız mübarek olsun. İyi bayramlar.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Real Madrid Man. City maçını izliyorum da bunların oynadığı futbolsa bizim ülkedeki başka bir şey ..
    Sadece futbol mu?

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    444
    Real Madrid Man. City maçını izliyorum da bunların oynadığı futbolsa bizim ülkedeki başka bir şey ..
    Onlar futbol oynuyor biz maç yapıyoruz...

Alman hava yolu şirketi Lufthansa, İran'a uçuşlarını 24 saat süreyle durdurdu

İran’ın hava sahasını kapattığı iddiası var , bir kısım medya İsrail’e bir saldırı olacağını belirtirken bir kısmı da tatbikat yapılacağını bildiriyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
    Alman hava yolu şirketi Lufthansa, İran'a uçuşlarını 24 saat süreyle durdurdu

İran’ın hava sahasını kapattığı iddiası var , bir kısım medya İsrail’e bir saldırı olacağını belirtirken bir kısmı da tatbikat yapılacağını bildiriyor

Bunun üzerine altın rekor kırıyor,investingte vadeliler 2390 dolar ons olarak.

Beşar Esad'ın kuzenlerinden Harun Esad ve oğlu Lazkiye'nin Kardaha kentinde evlerine düzenlenen baskında öldürüldüğü ayrıca Suriye devlet başkanı Beşar Esad’a suikast düzenlendiği iddia ediliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
    Beşar Esad'ın kuzenlerinden Harun Esad ve oğlu Lazkiye'nin Kardaha kentinde evlerine düzenlenen baskında öldürüldüğü ayrıca Suriye devlet başkanı Beşar Esad’a suikast düzenlendiği iddia ediliyor
    Bazıları kışkırtıcılık peşinde dünyayı karıştırmak için,bu kime yarar bundan rant sağlayıp silah üreten devletlere,kefeller vs ailelerde varmı bilmiyorum,zaten onlar hepten ironi,altının yükselme sebebide bundan ons 2400 üstüne çıktı 2500 yoluna doğru gidiyor,80 yıllarında 850 dolar görmüştü,şimdi onun karşılığı 2500 dolar yapıyor,aşarsa dünya rekoru olacak

TFF : ligin 32. Haftasından itibaren kritik maçlarda yaban var hakemi görevlendirilecek

Sayfa 951/976 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •