Sayfa 969/969 İlkİlk ... 469869919959967968969
Arama sonucu : 7750 madde; 7,745 - 7,750 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Dışişleri Sözcüsü Keçeli: Cumhurbaşkanımızın 9 Mayıs günü ABD'ye yapması planlanan ziyaret, programların uyuşmaması nedeniyle, her iki taraf için uygun olacak ileri bir tarihe ertelenmiştir. Türkiye ve ABD arasında üst düzey diyalog devam edecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Resmî gazete :
    KDV uygulama tebliğinde değişiklik var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla lokanta ve kafelerde satılan yiyecek ve içeceklerde yüzde 8 olan KDV yüzde 10'a, yüzde 18 olan KDV de yüzde 20'ye çıkarıldı

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dışişleri Sözcüsü Keçeli: Cumhurbaşkanımızın 9 Mayıs günü ABD'ye yapması planlanan ziyaret, programların uyuşmaması nedeniyle, her iki taraf için uygun olacak ileri bir tarihe ertelenmiştir. Türkiye ve ABD arasında üst düzey diyalog devam edecektir
    He, he... inandık.
    Sorun yok.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Resmî gazete :
    KDV uygulama tebliğinde değişiklik var

Ne diyeyim ?
    Diyeceğim belli...

6. https://pbs.twimg.com/media/GMHgEcbW8AAAMQO?format=jpg&name=medium

Madem vergiler artıyor, Mahfi hoca da görüşünü açıklamış.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 969/969 İlkİlk ... 469869919959967968969

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •