Sayfa 108/973 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 7781 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Şu şekilde paylaşım yapmayın okuyamıyoruz.
    Link şeklinde koyun.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Amerikada polisler robot kullanmaya basladi

https://www.facebook.com/reel/582404...ibextid=Nif5oz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Yunanistan bile yardım teklifinde bulunuyor. Türk milletine yardım ediliyor.
    Hesaplaşma günü , bugün değil.

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın Caner, Yunan halkı bizim düşmanımız olmadı, bizde halk olarak onların düşmanı değiliz. Düşman olanlar politikacılar ve onların yalanlarına inanan saf insanlar.
    Konu burada yardım meselesi değil. Yardım yapılacak kurumların güvensizliği. Eskiden yardım için herkes Kızılaya koşardı. Şimdi niye koşmuyor. Sorgulanması gereken bu. Bu günkü Türkiyed'e maalesef tek güvenilir yer ahbap

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Merdan yanardag twiti atmış... Kamu çalışmaları sırasında deprem kurtarma ekibinden bahsediyor.. Canlı biri enkazaltından çıkınca allahuekber nidaları yükselince. Bundan rahatsız oluyormuş. Neyin kafasını yaşıyorsunuz... Heleluyamı deseler.
    Ben de rahatsız oluyorum.

Ne Allahuekberi?

Bu afeti yapan her şeye kadir olan Allah (c.c.) değil mi?

O istemeden yaprak kımıldamaz. 7.8 büyüklüğünde deprem mi O'ndan habersiz olacak?

Omuzlarınızın üzerindeki küreyi azıcık kullanmayı deneyin.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

5. günaydınlar

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Daha ne denilirki söz bulamıyorum,20 senelik deprem vergi tutarı 38 milyar dolar,daha ana vergileri es geçiyorum,ana vergi vergi uzmanlarına göre 2006-2022 arası toplamı 2 trilyon dolarmış,bu paralar nereye harcandı sorgulamayacakmıyız,malum sayıştay bile iktidarın emrine girdi,çık birlik beraberlik zamanı de.
    Yillar önce Mehmet Şimşek; "yol yaptık " dedi geçti.
    Bu arada sürpriz indirim.

Bugünden geçerli olmak üzere motorin grubunda 1,15 TL indirim gerçekleşti.

Benzin grubunda da bu gece itibarıyla fiyatlar geriledi. Benzindeki indirim ise 1,37 TL oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sayın Caner, Yunan halkı bizim düşmanımız olmadı, bizde halk olarak onların düşmanı değiliz. Düşman olanlar politikacılar ve onların yalanlarına inanan saf insanlar.
    Konu burada yardım meselesi değil. Yardım yapılacak kurumların güvensizliği. Eskiden yardım için herkes Kızılaya koşardı. Şimdi niye koşmuyor. Sorgulanması gereken bu. Bu günkü Türkiyed'e maalesef tek güvenilir yer ahbap
    Burada konu afad yardim linki ve cagrisina , bunlar guvenilmez , hirsiz dir yazan , soylem ve dusuncenin ..faydasizligidir.
    babaniza bile guvenmeyin..o sizin sorununuz.
    yardim cagrisina karsi olmak nedir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kap : Saat 10:12:01 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir. Borsamız Pay Piyasasındaki tüm sıralarda, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem gören pay ve pay endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası Pay Repo Pazarı’nda işlemler geçici olarak durdurulmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 108/973 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •