Sayfa 192/982 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 7853 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgedeki "yetersizliğiyle" gündem olan Kızılay ın, depremin üçüncü gününde AHBAP Derneğine 46 milyon lira karşılığında çadır sattığını ortaya çıkardı. Kızılay'ın depremden sonra yardım konusunda neden yetersiz kaldığı tartışılıyordu. AHBAP söz konusu bilgileri doğrularken Kızılay'dan da konuyla ilgili açıklama geldi. Yapılan satış işlemini savunan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, "Ahbap ile Kızılay'ın işbirliği ahlakidir, akılcıdır, yasaldır. Aksini iddia eden ise ya meseleyi anlamamış ya da kötü niyetlidir" dedi.
    https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

2.  Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgedeki "yetersizliğiyle" gündem olan Kızılay ın, depremin üçüncü gününde AHBAP Derneğine 46 milyon lira karşılığında çadır sattığını ortaya çıkardı. Kızılay'ın depremden sonra yardım konusunda neden yetersiz kaldığı tartışılıyordu. AHBAP söz konusu bilgileri doğrularken Kızılay'dan da konuyla ilgili açıklama geldi. Yapılan satış işlemini savunan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, "Ahbap ile Kızılay'ın işbirliği ahlakidir, akılcıdır, yasaldır. Aksini iddia eden ise ya meseleyi anlamamış ya da kötü niyetlidir" dedi.
    https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber
    Kendi si yardım kuruluşu bunun için bağış yapılıyor, bütçeden de para aktarılıyormu bilmiyorum ama kendisinin yapması gereken yardımı kendisi yapmayıp, başka bir özel yardım kuruluşuna satıyor ne tuhaf bir ilişki burdanda nemalanıyor.bu kadarı olmaz diye düşünülen ne varsa oluyor.ve bunları da savunuyorlar birde.allahim bu memlekette kafayı yememek elde değil.

3. Depremzedeler çadır beklerken çadır satan KIZILAY’ın Suriye'de 2 bin 461 adet briket evi teslim etmiş!
    https://twitter.com/i/status/1629851545167699969
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

4. Türk Eczacılar Birliği Başkanı Arman Üney:Tanesi yaklaşık 140 bin TL fiyatla 76 metrekare büyüklüğünde 5 adet çadırı Kızılay dan satın aldık.

https://twitter.com/Darkwebhaber/sta...99633558859776
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bahçeli : Türkiye’miz son yüzyılın en büyük deprem felaketiyle mücadele halindeyken Fenerbahçe-Konyaspor futbol müsabakası esnasında trübünden istifa sloganlarının atılması sorumsuzluk ve şuursuzluktur.

Bahçeli : Bugün oynanacak Galatasaray-Alanyaspor ile Beşiktaş-Antalyaspor kulüpleri arasındaki müsabakalarda aynı şekilde istifa seslerinin yükselmesi halinde futbol kulüplerimizin oyuna geldiği, tuzağa düştüğü de netleşmiş olacaktır.

Bahçeli : Bütün kulüp başkanlarının müsabakaların ya seyircisiz ya da gerekli tedbirlerin alınarak oynanması hususunda acil ve gerekli adımları atmaları kaçınılmaz görevleridir. Milliyetçi Hareket Partisi konunun takipçisidir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ucuz olan insan alın teri gibi geldi bana
    Can

Emek(Enflasyon%200 maaşlara %30 artış)

Aynen
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bahçeli : Türkiye’miz son yüzyılın en büyük deprem felaketiyle mücadele halindeyken Fenerbahçe-Konyaspor futbol müsabakası esnasında trübünden istifa sloganlarının atılması sorumsuzluk ve şuursuzluktur.

Bahçeli : Bugün oynanacak Galatasaray-Alanyaspor ile Beşiktaş-Antalyaspor kulüpleri arasındaki müsabakalarda aynı şekilde istifa seslerinin yükselmesi halinde futbol kulüplerimizin oyuna geldiği, tuzağa düştüğü de netleşmiş olacaktır.

Bahçeli : Bütün kulüp başkanlarının müsabakaların ya seyircisiz ya da gerekli tedbirlerin alınarak oynanması hususunda acil ve gerekli adımları atmaları kaçınılmaz görevleridir. Milliyetçi Hareket Partisi konunun takipçisidir.

Sosyal medyada naçlar online oynansın diye espiri yapılmıştı. Gerçek olmak üzere
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ferhatgocer Yazıyı Oku
    Kendi si yardım kuruluşu bunun için bağış yapılıyor, bütçeden de para aktarılıyormu bilmiyorum ama kendisinin yapması gereken yardımı kendisi yapmayıp, başka bir özel yardım kuruluşuna satıyor ne tuhaf bir ilişki burdanda nemalanıyor.bu kadarı olmaz diye düşünülen ne varsa oluyor.ve bunları da savunuyorlar birde.allahim bu memlekette kafayı yememek elde değil.
    Aynen

Yazzık ahlak yok oldu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 192/982 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz