Sayfa 733/982 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 7852 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. KKTC 40 YAŞINDA...
    Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 40. yılı kutlu olsun. Kurucu önder Rauf Denktaş'ı saygı ve özlemle.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,767
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    FONLAR hakkında nerden bilgi alabilirim ?

bu forumda öyle bir başlık varmı?

teşekkürler
    Başlık adresi verilmiş. Lakin formdan bir bilgi sahibi olmak güç. Biraz eski olsa da(BAZI DEĞİŞİKLİKLER OLMUŞTUR)
    vereceğim linkten eğitim alabilirsiniz. Ben bildiklerimin çoğunu buradan öğrendim.
    Mert Başaran diye aratırsanız,hangi fonların avantaşlı olduğunu öğrenirsiniz.
    Takıldığınız konuda bana özelden de sorabilirsiniz.bildiğim kadarıyla cevaplarım.
    Başlıkta yuji bilgilidir.

https://www.youtube.com/watch?v=YET_...W-9j9xxYqZOTS4

3.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Gıda enflasyonunda zirvedeyiz

OECD'nin yayımladığı rapora göre, eylül ayı gıda enflasyonunda Türkiye zirveyi bırakmadı. Ortalama gıda enflasyonu yüzde 8,1 olurken Türkiye'de bu oran yüzde 75 oldu. İkinci ülke Macaristan bile yüzde 13,2'de kaldı.

https://www.birgun.net/haber/gida-en...vedeyiz-483592

Kısa bir süre sonra tüketici çok farklı acı bir gerçekleşme ile yüzleşmek zorunda kalacak.!

Bu gıda fiyatlarına rağmen üretici kan ağlıyor, sanırım önümüzde ki yıl üretimde sert bir daralma, rekolte düşüşü ve fiyatlar da çok aşırı bir yükseliş meydana gelecek.

Fiyatlar bu kadar yüksek iken ne demek istediğimi anlamayan olabilir, üretici için gübre, mazot, ilaç ve işçilik maliyetleri uzaya giderken, ürettiğimiz ürünleri satamıyoruz tarlada kalıyor yada sizin 20/30 liraya aldığınız ürünleri biz 1 TL'ye satamıyoruz.

Sonuç önümüzde ki yıl çiftçi minimum düzeyde üretecek, istese de üretemeyecek fiyatları ve yaratacağı enflasyonu sizin hayla gücünüze bırakıyorum.

Umarım ben yanılırım.

memlekette ARACI ve ESNAF enflasyonu teknik enflasyondan daha fazla.
    keşke buralara giden ÜRETİCİye gitse.
    elbirliğiyle bindiğimiz dalı kesiyoruz.

Merhaba

Arkadaşlar

POIP için (Piyasa öncesi işlem platformu ) aracı kurumlarınızı arayıp olumlu görüş bildirtebilirsiniz.Yada haberleri yoksa uyarmalı.

Sürekli işleme açılmalı diye .YTD.

17 si görüşleri BİST yayınlayacakmış sitesinde.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Erdoğan: Merkez Bankamızın rezervleri 128,4 milyar doları buldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: İki yüksek yargı organı arasında ortaya çıkan içtihat farkını, 'darbe' olarak nitelemek bir başka utanmazlıktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Bir kısmı küresel sebeplerden, bir kısmı açgözlülükten kaynaklanan hayat pahalılığı ile mücadelemizde kararlı bir şekilde yola devam edeceğiz

Erdoğan: Vatandaşlarımız gönlünü ferah tutsun, Türkiye emin ellerdedir, ehil kadroların yönetimindedir, her türlü birikim ve potansiyele de sahiptir, bugün çıktığımız yolda çekilen sıkıntıların hiçbiri boşuna değildir

Sayfa 733/982 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •