Sayfa 585/971 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 7764 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Günaydın iyi haftalar.

2. Hafta sonu sosyal medyada KKM üzerinden fırtınalar koptu, borsa çökecek, bankalar gümleyecek falan filan.
    Yine gördük ki sosyal medyada yazanların üstad diye geçinenlerin bir çoğu aracı kurumun paralı trolleri, utanmalarıda yok, bu da ayrı bir özellik 😁

Erdoğan : Alınan tedbirlerin sonuç verdiğini görüyoruz . Artık enflasyonun geçici yükseldiği çok daha net anlaşılıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Alınan tedbirlerle otomotiv sektöründeki balın sönmeye başladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : Türkiye ekonomisine sadece faiz - kur penceresinden bakanların kodları çözüldü

Erdoğan : Covid 19 ve Rusya Ukrayna savaşının verdiği zararları ciddi ölçüde kontrol altına aldık

Erdoğan : Türkiye’yi 21 yıldır ne badirelerden kurtardığımızı en iyi milletimiz bilir

Erdoğan : Merkez bankası rezervlerimiz 116 milyar doların üzerine çıkmıştır

Erdoğan : Uluslararası yatırımcılar Türkiye’deki olumlu gelişmeleri izliyor

Erdoğan : CDS seviyesi mayıs ayina göre yarı yarıya azalmıştır

Sayfa 585/971 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •