Sayfa 960/981 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Tokat’ta şiddetli bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.6 imiş kötü birşey yoktur inşallah
    Yüzeye yakın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Tokat ilimizin Sulusaray ilçesinde, saat 18.11’de, 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. / Afad

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tokat’ta şiddetli bir deprem meydana geldi
    Anında hissettim koltuktaydım,18.11 cıvarı,konum olarak giresuna yakını,hemen nerede diye ararken TRT köpeklerine baktım,onlar iha,siha övgüleriylen meşkuldü,15 dakika sonra uyandılar,şimdi övgüyü bırakarak depreme odaklandılar

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6. ilki 9, digeri 1

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

7. AKP'de Rolex kazası

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Meclis'te ziyaretine gelenlerle selfie çekip paylaştı. Kolundaki 562 bin liralık saatin görüldüğünü fark edince sildi.

https://www.sozcu.com.tr/akp-de-rolex-kazasi-p40527

Son günlerde medyaya yansıyanlara bakınca nasıl lüks bir tüketim içerisinde olduklarını görünce gerçekten dehşet verici.

Bakan Mehmet Şimşek, yerel halkı! enflasyona düşeceğine inandırmak istiyorsa AKP'li zenginlerin tasarruf etmesiyle başlasa daha ikna edici olurdu.

Bir de peçeteye Rolex saat borcunu ödeyen bakan vardı değil mi?

Bunlar Titanik faciasının görünen kısmı, ya görmediklerimiz???
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    AKP'de Rolex kazası

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Meclis'te ziyaretine gelenlerle selfie çekip paylaştı. Kolundaki 562 bin liralık saatin görüldüğünü fark edince sildi.

https://www.sozcu.com.tr/akp-de-rolex-kazasi-p40527

Son günlerde medyaya yansıyanlara bakınca nasıl lüks bir tüketim içerisinde olduklarını görünce gerçekten dehşet verici.

Bakan Mehmet Şimşek, yerel halkı! enflasyona düşeceğine inandırmak istiyorsa AKP'li zenginlerin tasarruf etmesiyle başlasa daha ikna edici olurdu.

Bir de peçeteye Rolex saat borcunu ödeyen bakan vardı değil mi?

Bunlar Titanik faciasının görünen kısmı, ya görmediklerimiz???
    Yağmacılar
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 960/981 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •