Sayfa 461/991 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 7922 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ağzınızla için şu mereti.
    Bu ne ağızla ne başka yerle içilir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Post

Günaydınlar!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Günaydınlar!
    Ekonomimizin durumunun özeti,gaye,şimşek hikaye,zaten zatın işine belli olmaz,birisine şıfrıntı der,diğerine ingiliz kemal der işler daha kötüye gittiği zaman,zaten çok kötüde bizimkide iş olsun,yeni değişim olmadıkça ülkede hiçbirşey düzelmez,oda belirsiz,esasında varda oda bana kalsın.

MB eski başkanı, işinde çok başarılı görülmüş olacakki BDDK BAŞKANLIĞı na getirilmiş
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    MB eski başkanı, işinde çok başarılı görülmüş olacakki BDDK BAŞKANLIĞı na getirilmiş
    Bunların sülalesi hep böyle,söz dinle dötümü öp seni ihya edeyim,valla ucuz kurtuldular mahkemelerden,yoksa çoğu kaçmış ve yargılanıyorlardı şimdi.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanlığı görevine atanan Hafize Gaye Erkan, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini Şahap Kavcıoğlu’ndan devraldı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Şahap Kavcıoğlu'nun yerine TCMB Başkanlığına Amerika’da uzun yıllar ekonomi üzerine görev icra eden Hafize Gaye Erkan atandı.

TCMB binasında düzenlenen devir teslim töreni ile Erkan, başkanlığı Şahap Kavcıoğlu’ndan devralarak görevine başladı. Törende Erkan ve Kavcığlu birbirlerine çiçek takdim etti. Hafize Gaye Erkan, son 2 yılda Merkez Bankası’na yaptığı hizmetlerden dolayı Kavcıoğlu’na teşekkür ederek, “Zorlu bir süreci ekibinizle yürüttünüz. Güzel emekleriniz için teşekkür ediyoruz. Hem ülkemiz adına hem de Merkez Bankası’nın çalışanları adına bu desteğinizi, emeğinizi ve hizmetlerinizi her zaman minnetle hatırlayacağımı bilmenizi isterim. Cumhurbaşkanımıza da bu görevi şahsıma, ülke ve vatanımız adına beni layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Minnettarım, onur duydum” ifadelerini kullandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 461/991 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •