Sayfa 768/971 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7764 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Gündemi değiştirme hareketi olabilir.
    Fırtına yaklaşıyor.
    Tüm kurumların içi boşaldı.

Haklı bulduğumdan değil.

Hakemlerde taraflı ve bir tarafa meyilli olduklarından Futbol hastası ben 10 yıldır zevk almaz oldum izlemekten son 5 yıl Avrupa hariç bakmadım.

Tarafgir işler Teksas olmamızı hızlandırıyor.

Kadınlara silah sıkanlar

Araçlarla ezilenler

Yüksekten düşenler (itilerek atıldıkları şüpkeli ölümler var)

Evde intihar etti diyenler(burada aynı tür 3 cinayette şüpkeli bir şahıs ve ayrıca vekil çalışanı ayrıca gene bir genç var)

VB.gibi Güven kalmayınca kurumlara her şey şaibeli oldu.

TÜİK ve YSK ya güvenemezsek başta
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ülkede istifa etmeme gibi bir huy var .. Mhk baskani ve TFF istifa etmelidir, haftalardır neler konuşuluyor , ne oyunlar oluyor ne laflar dolaşıyor ama hepsi hala o koltukta.. Hele az önce tff başkanının açıklaması işin cılkının çıktığının göstergesidir ..

TFF başkanı yorumcular suçlu , hocalar suçlu , kulüp başkanları suçlu , oyuncular suçlu , futbolcular suçlu bunlar sebebiyle olaylar buraya geldi diyor ama tff ve hakemlerde sorun yok dedi ..
    Aynen
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Hakeme saldırı elbette alkışlamacak bir durum değil.
    Ülkedeki hakem sorununu çok yazdım ama tek bir konu her şeyi açıklar

1930 dan beri Dünya kupasına, Avrupa kupasına kaç hakem gönderdin !! ben söyleyim bir elin parmaklarını geçmez, adını bile duymadığınız ülkelerden hakem gelir dünya kupasında maç yönetir, 80 milyonluk ülkemizden 1 hakem bile olmaz, neden ? sadece bu soru hakem sorununu anlamaya yeter.

Hakemlikte en büyük sorun, torpil, eş,dost,akraba ilişkileridir, bunlardan biri yoksa tüm kariyeriniz amatör kümede geçer
    ikinci büyük sorun ortadaki pastayı bölüşmeme sorunudur, ülkede adam kalmamış gibi süper liğin tüm bütçesini 8-10 hakem tek başına yer, bugün maç yönetir,yarın VAR, da görev alır, öbürgün 4.hakem olur, AVAR olur olacak bir şey bulunur, parayı kimseye kaptırmamak için 3 gün şehirden şehire gezer, hiç duydunuzmu hakem hasta olmuş, başıma şu iş gelmiş maça çıkamadı diye !! parayı kaptırmamak için hasta olarakta maç yönetir, sakat olarakta.

Hakem bugünün bu sezonun sorunu değildir, 1959 dan beri sorundur

Hakem Halil Umut Meler'e yumruklu saldırıda bulunan Ankaragücü Başkanı Faruk Koca ve diğer iki kişi tutuklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 768/971 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •