Sayfa 690/975 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7795 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

BİST: VİOP Pay ve Pay Endekslerine dayalı sözleşmelerde işlemler sürekli işlem yöntemiyle saat 18:08'de yeniden başlatılacaktır. BAP Pay Repo Pazarı'nda işlemler bugün yeniden başlatılmayacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    9 tane rakam var .rastgele seçip toplasam 33 olsa.İlk sütun 20 9 ve 4 topla 33. sonra 16 14 ve 3 ü topla gene 33.Kalıyor 8 ve 5 bunlarında 33 olması için 20 lazım.Ama elbet cevap bu değildir ,bir nevi soruyu kafama göre çözmüş oluyorum,mantıklı değil.
    ilk rakamı 2 ye böl diğerini 2 ile çarp ve topla sonuç 14

3.  Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku
    Tebrikler
    Doğru cevap bu.

4. Post

Alıntı Originally Posted by Aswar Yazıyı Oku

Rakamı tutturmuşum ama yöntemi olmamış!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Dün bu sabah postalamıştık hisselerin yarıdan çoğunu,akşam satılanlar düşükten yerine konulmuştur RTE sayesinde...Bu adam dengesiz hareket ettiği sürece biz çok sallanırız,üstelik hamas islamcı dinci terör örgütünü destekliyor İşid gibi,işid için yaramaz çocuklar diyordu akçı davutlan,şimdi CHP içinden millet vekili oldu,bunu içimize alanıda lanetliyorum bebecan dahil,bana göre osmanlıyı arkadan vuran filistinlen, yahudi tohumunu lanetliyorum,rte şimdi herifleniyor,heriflenmesi düşündürücü,çünkü ilerde bu savaşı bahane edip ondan battık bile diyebilir,çünkü kötülükten beslenen bir zihniyet,maden bu savaşa karşı çıkıyorsun gönder bir mavi marmara gemisi israile karşı,tabiki biraz sıkar,osmanlı,osmanlı diyorlar hiç olmazsa osmanlı padişahları ordunun başındaydı,al bohçalıyı yanına beraber israillen savaşın,neyse,savaş demek katliam demek,içine dinde eklenince daha felaket insanlık için.

6. "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" Atatürk'ün dile getirdiği bir paroladır, bir politika düsturudur. 1961 ve 1982 Türk Anayasalarında yer almakla üstün bir hukuk kuralı olmuştur.

Aynı zaman da ATATÜRK demiştir ki; "Ortadoğu bataklığına bulaşmayın" diye vasiyet bırakmıştır.

Mustafa Kemal ATATÜRK'e sevgi,saygı ve minnetle.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Can Atalay için anayasa mahkemesi hak ihlali var dedi,üstelik bunu çoğunluk oylan karar verdiler,derhal serbest bırakılması lazım,olmazsa bundan iktidar suçludur ve önlerine yargılanırken mutlaka gelecektir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" Atatürk'ün dile getirdiği bir paroladır, bir politika düsturudur. 1961 ve 1982 Türk Anayasalarında yer almakla üstün bir hukuk kuralı olmuştur.

Aynı zaman da ATATÜRK demiştir ki; "Ortadoğu bataklığına bulaşmayın" diye vasiyet bırakmıştır.

Mustafa Kemal ATATÜRK'e sevgi,saygı ve minnetle.
    Atatürk bedevilerin durumunu çok iyi biliyordu Tunustayken,çünkü osamanlının batış sebeplerinde biriside bedevi toprağına sahip çıkmasıydı,malum lawrenseden biliyor

Sayfa 690/975 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •