Sayfa 74/968 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7744 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Evde 2-3 yıldır netfliks var aklıma oturupta bi diziyi takip edeyim geçmedi. Filmlerine bakmak gayet güzel. Takıntı olacağım kizacağımız şeyleri izlememek elimizde. İzlemezsek yenilerini koymazlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

ATATÜRK TÜRKİYESİ yokluktan varlığa

Son 20 yılda yaşananlarda varlık içindeyken yokluğa geldik.

Yoklukda yaşananlar.Diye diye 70 lere vura vura.gelen akp

O beğenmediğini bu dönemde yaşatmaya başladı birde tüm emekliler ve çalışanların maaşından yalan enflasyon verileri ile çalıyorda.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İstanbul Valisi Yerlikaya: 20.00’de Meteoroloji Bölge Müdürlüğümüzün paylaştığı verilere göre

-İlimizde beklenen kötü hava koşulları nedeniyle

-Temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızdaki eğitime 6 Şubat Pazartesi günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ankarada tatil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İstanbul'da konsoloslukların kapatılması) Dışişleri Bakanlığımız bunları çağırdı, ültimatomu verdi. Devam ettirecek olursanız hesabını ağır ödersiniz dedi"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,277
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İstanbul'da konsoloslukların kapatılması) Dışişleri Bakanlığımız bunları çağırdı, ültimatomu verdi. Devam ettirecek olursanız hesabını ağır ödersiniz dedi"
    Kim dikler yalova kaymakamını...acep yoksa eş bob başkanlığından ayrılırım dayatması yapıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,277
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Mesaj vermeye gelmişler,üstelik dev abd bayrağı,minicik türk bayrağı

Sayfa 74/968 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları