Sayfa 437/971 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 7767 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Cafe Trend&Trade VIII

Akşener : Erdoğanin kısıtlıdaki konuşmasını dinlediniz , Sayın Kilicdaroglu’nu büyük bir şevkle vatandaşlara yuhalattı , bu yeni seçilmiş hemen seçilmiş bir cumhurbaşkanına yakışmaz . Halbuki nerede kalmıştık deyip hepimizin cümbür aslanı olmayı makulde buluşmayı artık dertlerin üzerinden konuşmayı yol edinir diye ummuştuk . Çok üzüldüm ve ayıpladım , umarım tüm Türkiye’nin cumhurbaşkanı olduğunu hatırlar .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Sayın Medwig,
    Benim tezim şudur ki; bir gün Erdoğan'ın her seçimde kazanma becerisi dünyada ki saygın üniversitelerde ders olarak okutulacak. Bunu yapabilen dünyada kaç siyasetci vardır bilmiyorum. Şapkadan yine tavşan çıktı.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

3. Günaydınlar!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Günaydın ,

ABD piyasası anma günü sebebiyle kapalı olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    [ımg]https://pbs.twimg.com/media/fxkzplbwaaadıps.jpg[/ımg]

günaydınlar!
    aynı seyleri yaparak farklı sonuclar alacagına ancak aptallar ınanır ?
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Akşener : Erdoğanin kısıtlıdaki konuşmasını dinlediniz , Sayın Kilicdaroglu’nu büyük bir şevkle vatandaşlara yuhalattı , bu yeni seçilmiş hemen seçilmiş bir cumhurbaşkanına yakışmaz . Halbuki nerede kalmıştık deyip hepimizin cümbür aslanı olmayı makulde buluşmayı artık dertlerin üzerinden konuşmayı yol edinir diye ummuştuk . Çok üzüldüm ve ayıpladım , umarım tüm Türkiye’nin cumhurbaşkanı olduğunu hatırlar .
    Hatırlamaz,çünkü kültürü bu,zaten fazla ömrü yok,ağustosa dikkat

7. günaydın iyi haftalar

Sayfa 437/971 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •