Sayfa 902/975 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7795 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Ons altın 2172.

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    aynen,bazılarına anlatıyorum anlamıyor hala ucuzmuş,dönen para kara para aklanmak için bu para sokulmuş borsa patlatılmış,peki hani eski gerçek dış yatırımcı

Slm...

Memlekette tahmin hayal edemeyeceğin kadar....uyuşturucu parası var......borsa ve konuttaki anomalinin sebebi bu....

Amerikanın ....yıllık uyştutucu geliri......iki tirilyon dolar desem.....!!!!!!!!!!!!!

????????????????????????....................!!!!!! !!!!!!!!!!!..................

4. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................... ..

5. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............ .........

Erdoğan:
    - *Bu seçim benim için bir final, 31 Mart seçimleri Anayasanın verdiği yetkiyle son seçimim*
    - *Bu seçimden sonra çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak*

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:
    - *Bu seçim benim için bir final, 31 Mart seçimleri Anayasanın verdiği yetkiyle son seçimim*
    - *Bu seçimden sonra çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak*
    Vasiyetinide açıklasa iyi olur,sanırım işi bitik kanser çoğu yerini sarmış,neyse yakında bomba patlar...

8.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

1145 midir acep ?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 902/975 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •