Sayfa 649/1001 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,804
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aneltten çağrı fiatından iyi vermişti bana,maliyetim 0.54 idi,bana 1.25 üstümü ne vermişti,enerjisi tahtada şimdi,galiba sendede vardı,bende kalıntısı şöyle

ANELE 0.825 0.000 9.760000 8.05 3.666000 5.02...esasında bunda benim maliyetim 1,60,sonra baktım verileri iyi 3.66 alıp 4.66 dehlemiştim,ama çok aneltzade bıraktı geride,onlar çağrı fiatına uymadı,sonradan ne yaptılar bilemiyorum,belkide sağa sola virmanlamışlardır.
    Adının geçmesi yetti.Tavan kapadı anele

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. SPK halka arzla ilgili son bülten:

İkinci sıradaki halka arza bilgilerine ve dip not açıklamalarına dikkat..
    BORLEASE Sermayeyi 140.500.000 TL den, 168.700.000 TL ye arttırıyorlar... Yani 28.200.000 TL lık sermaye arttırılıyor.. Mevcut pay satışı 18.800.000 TL tutarında... Peki 9.400.000 TL lık hisse satışını kim yapıyor?...

Bu işin cılkını çıkardınız..
    10, 20, 50 adetlik eşit dağıtımlarla minimum 5 tavan çektirerek, 5 inci, 7 inci tavandan sonra hayatında borsanın B sinden anlamayan KY lara kitlenen bir halka arz süreci yaşanıyor...
    Hani bir söz vardır..
    Müstehaktır tavuğa,
    Girdiği için kovuğa.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,804
    İstanbul'un Kurtuluşu

İtilaf Devletleri donanmaları 30 Ekim 1918'de imzalanan Mondros Ateşkes Antlaşması'na dayanarak 13 Kasım 1918'de Haydarpaşa önlerine demirleyip İstanbul'a girdi. Fiilen gerçekleşmiş olan işgal, 16 Mart 1920 tarihinde resmi işgale dönüştü.

Türk Ordusu'nun İzmir'e girmesinden sonra Fahrettin Paşa komutasındaki 5. Süvari Kolordusu İtilaf Devletleri kontrolündeki tarafsız bölgeye doğru ilerlemeye başladı. Bunun üzerine Müttefik kuvvetlerde bulunan Fransız ve İtalyan birlikleri derhal geri çekildi. Çanakkale'de bulunan İngiliz birlikleri General Harington'un emriyle savunma pozisyonu aldı.

İngiltere, Ankara Hükûmeti ile anlaşma yolları aramaya başladı. Ankara Hükûmeti İstanbul ve Çanakkale boğazlarının denetimini istedi. İngiltere başbakanı Lloyd George bu istekleri reddetti. Birliklere savaş pozisyonu alması emrini verdi.[1] Fakat Harington ateş açılmaması emrini verdi. Türk birlikleri, İngiliz direnişi ile karşılaşmadan tarafsız bölgeye girerek Çanakkale Boğazı'na doğru ilerlemeye başladı. Türklerle savaşılmasını istemeyen Winston Churchill'in başını çektiği bir grup bakan istifa etti. (bkz. Çanakkale Krizi)

Diğer taraftan İzmir'in Kurtuluşu'ndan sonra Damat Ferit Paşa 21 Eylül 1922'de ülkeden kaçtı. Mudanya Mütarekesi gereği Trakya topraklarının teslimi yapılırken Türkiye'yi temsil edecek kişi olarak Mustafa Kemal Paşa'nın isteği ile Refet Paşa; İstanbul komutanı olarak da Millî Müdafaa Umumi Katibi Selahattin Adil Paşa görevlendirildi. Refet Paşa, 19 Ekim tarihinde TBMM Muhafız Grubu'ndan 100 kişilik bir kuvvetle Gülnihal vapuru ile Mudanya'dan ayrılıp İstanbul'a geldi. Ardından "İstanbul Komutanı" sıfatıyla Selahattin Adil Paşa, 81. Alay ile İstanbul'a geldi. Refet Paşa ve Selahattin Adil Paşa'nın İstanbul'a gelmesine rağmen işgal sonlanmadı. Çünkü mütarekeye göre işgal kuvvetleri barış antlaşması imzalanmasından hemen sonra İstanbul'u boşaltacaktı.

24 Temmuz 1923 tarihinde Lozan Barış Antlaşması'ndan sonra, 23 Ağustos 1923'ten itibaren İtilaf kuvvetleri İstanbul'dan ayrılmaya başladı. Son İtilaf birliği ise 4 Ekim 1923 günü Dolmabahçe Sarayı önünde düzenlenen bir törenle Türk bayrağını selamlayarak şehri terk etti.

6 Ekim 1923'te ise Şükrü Naili Paşa komutasındaki 3. Kolordu İstanbul'a girdi[Not 1] ve işgal resmen sonlandı. İşgal 4 yıl 10 ay 23 gün sürdü. Her yılın 6 Ekim'i böylece İstanbul'un kurtuluş günü olarak belirlendi ve kutlanmaya başlandı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,804
    ŞU ANA KADAR TEK HABER GÖRMEDİM.Yazık.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    ŞU ANA KADAR TEK HABER GÖRMEDİM.Yazık.
    Gerçekten yazzık yahu.

ATATÜRK olunca korkudan ve nefretden artı kinden başka bir şey bilmiyorlar.

TÜRK den bu kadar nefret eden bir TÜRKİYE yönetimi.

Mükaliflerde dahil tabiki bize sunulanlar.

Demekki neymiş MİLLİ ve Yerli iktidarımızda TÜRK ve ATATÜRK allerjisi var.

TÜRKLERİN başı büyük dertte.

Müslümanlarda TÜRK e düşman.Başta Arap lar.

https://www.youtube.com/watch?v=f7XKdssHhbk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. Bugün, geldikleri gibi gittikleri gün.

6 Ekim 1923 - İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun yüzüncü yılı kutlu olsun.
    Başta Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    SPK halka arzla ilgili son bülten:

İkinci sıradaki halka arza bilgilerine ve dip not açıklamalarına dikkat..
    BORLEASE Sermayeyi 140.500.000 TL den, 168.700.000 TL ye arttırıyorlar... Yani 28.200.000 TL lık sermaye arttırılıyor.. Mevcut pay satışı 18.800.000 TL tutarında... Peki 9.400.000 TL lık hisse satışını kim yapıyor?...

Bu işin cılkını çıkardınız..
    10, 20, 50 adetlik eşit dağıtımlarla minimum 5 tavan çektirerek, 5 inci, 7 inci tavandan sonra hayatında borsanın B sinden anlamayan KY lara kitlenen bir halka arz süreci yaşanıyor...
    Hani bir söz vardır..
    Müstehaktır tavuğa,
    Girdiği için kovuğa.
    anlamazlar hocam anlamazlar. halk gerçekten kısa yoldan 3-5 krş kazanma derdinde. onun biraz üstü zengin olma derdinde. Şirket sahibi de şirketini birine yukraıdan satıp kendini emekli etme derdinde. kimi için 3-5 krş, kimi için 3-5 milyon dolar, kimi için 3-5 milyar dolar. o nedenle ülkemizden marka, uzun ömürlü şirket vb de çıkmıyor. herkes kısa yoldan yeterli para kazanıp yan gelip yatma derdinde.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 649/1001 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •