Sayfa 985/985 İlkİlk ... 485885935975983984985
Arama sonucu : 7877 madde; 7,873 - 7,877 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Özgür Bey'e böyle bir ziyaretin karşılığını yapacağımı söyledim. Türkiye'nin, Türk siyasetinin buna ihtiyacı var."

Erdoğan: "(Özgür Özel'in ziyareti) Bu adımın atılmasıyla siyasetin ülkemizde çok daha yumuşama dönemine girdiğini görüyoruz."

Erdoğan: "(Özgür Özel) Genel başkan olduktan sonra böyle bir ziyareti kendisinin gerçekleştirmiş olması, iktidar ve ana muhalefet arasında olumlu bir gelişmedir."
    Uzun zaten bunalımda bir tutacak dal alıyor,bu koltuk değneği çıkışı neden acaba,adamı biz ipe göndermeye çalışıyoruz birileri çıkıp ipten alma peşinde

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ben selam vermeyin derken bunlar hala görüşme peşinde.

akp ipiyle kuyuya inilmez.
    Uzun bir oyun peşinde olduğu malum,çünkü adamın zihniyetini iyi biliyoruz,ölene kadar davasından vazgeçmez,bunları biliyoruzda özel neyin peşinde bu düşündürücü,kılıçdaroğlu onunlan barışılmaz savaşılır deyimide bir doğru yaklaşım,bakalım ileriye doğru neler olacak göreceğiz,zaten kılıçdaroğlu zamanında yani geçmiş haziran seçimleerinden sonra yine böyle bir durum gündeme gelmişti,uzunun kafasının içinde kaç tilki dolaşıyor bakalım,düşüncem özelin bu durumun farkında olup olmadığı önemli olan,haziran seçiminden sonra kasım ayında tekrar nasıl kazandıysa onun değişik bir versiyonunu devre sokmuş olabilir uzun,ama o durum arasında şimdiki duruml arası bayağı farklı,yani neden ekonomik bunalım,bu durum nasıl çözülecek en büyük sorun bu,sadece dostları bedevi mecburiyetten dolayı,yani bitişlik sendromu yaşıyor,şaşkın ördek gibi misali,gerçek olanın peşinde değil seçilmiş olduğu için kim seçtiyse,bide şu var,adam kronik hasta ve ömrü sayılı,çözülmesi çok olay var,adamın peşini ilahi adalette bırakmıyor,bu adalet eline geçirdiği adalet gibi değil adaletin esaslısı,bekleyelim bakalım tiyatroyu.

S&P Global, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti, görünümünü "pozitif" olarak korudu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    S&P Global, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti, görünümünü "pozitif" olarak korudu
    Bu yönde şüphelerim var eniştem beni neden öptü misali,acep gizli eller devredemi ?

Sayfa 985/985 İlkİlk ... 485885935975983984985

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •