Sayfa 645/975 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7798 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün,Sn izmut Zoren den bahsetmişti..
    Birileri onu duymuş olacak ki ,Son Dakika da indirim kampanyası yaptılar..!!
    7.40 TL den,7.01 TL ye..
    Zoren'in, Sigortasını gevşetip,Enercisini mi kestiler,Yoksa Kısa devre mi yaptırdılar, yarın belli olur....!!
    Peruklü'nün Ceryanına,Umarım çok kişi çarpılmamıştır..!! :-)))

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    Emekliylen dalgasını geçtiler önergeyi ret ettiler,biz malımızı biliriz,yılbaşındada zam yok enflasyon farkından başka.

Anlara Emniyet Müdürlüğü : Çankaya Dikmen Pazaryeri çevresinde güvenlik önlemleri alınarak, bomba imha uzmanlarımız tarafından şüpheli paket uygulaması yapılacaktır. Vatandaşlarımızın paniğe kapılmaması hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Beni endex ilgilendirmez hisse avcısıyım düşenleri takip ederim,A foncuda değilim ondan çokları zamanında batmışlığı var,dahada yanına yaklaşmıyorlar borsanın,bana şaşırıyorlae sen hala borsadamısın diyenler...borsada aldığın yeri,sattığın yeri bileceksin,sert düşen borsada zarar kez yapacaksın,bunu yapmayanlar borsaya uğramasınlar,hisse topikleri hala sinek avlıyor,sanırım ilgilenen 5-10 kişi,geri kalanı bilgi amaçlı takılıyor
    sayın refaba hisse nette tekniği iyi olan hisseleri gösteren topik varmı mesela MACD veya birkaç göstergesi al sinyali üretmiş hisseleri görebileceğimiz bir topik..Malum bir çok yeni acemi ky geldi borsaya
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

6. günaydınlar

7. 4
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Benzinde 2 lira 11 kuruş indirim sonrası, yarından geçerli olmak üzere 1,17 TL daha indirim bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 645/975 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •