Sayfa 919/971 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 7766 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Boş işler...ligden çekilecek ... yok onlarda

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Boş işler denildiği için olaylar buraya kadar geldi . Hala olanları normal görenler var ..

Kongrede olacağım var bakalım ne olacak göreceğiz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Boş işler...ligden çekilecek ... yok onlarda

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    görürsünüz var mı yok mu? artık bi sene trabzon, bir sene başakşehir, birkaç senede siz sırayla şampiyon olur eğlenirsiniz aranızda.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Boş işler denildiği için olaylar buraya kadar geldi . Hala olanları normal görenler var ..

Kongrede olacağım var bakalım ne olacak göreceğiz ..
    Önce şu FB şike davasının hesabını versinler,çamuru atan belli,fetö yollu RTE,bu hesap verilirse gerisi çorap söküğü gibi gelir,onların yüzünden benim gibi eski milli sporcuyu spordan soğuttular,şike davasından beri futbol izlemiyorum,sadce hisselerini alıyorum

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Erdoğan : Kamu çalışanlarımızın 10 Nisan 2024 tarihinde başlayacak Ramazan Bayramı öncesindeki 1,5 günlük sürede idari izinli sayılacakları kararımızı kamuoyumuzla paylaşmak istiyorum.

Böylece Salı günkü yarım günü ve Pazartesi gününü bayram tatiline ekleyerek kamu çalışanlarımıza rahatça değerlendirebilecekleri 9 günlük bir vakit verdik.

Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Dünya Meteoroloji Örgütü'nün (WMO), 2023 raporu, 'dünyanın sonu mu geliyor?' dedirtti. Türkiye ile ilgili ayrıntıların da bulunduğu raporla ilgili Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, "Alarm zilleri her alanda çalıyor" ifadeleri kullanıldı.

BM 'Kırmızı Alarm' verdi

https://www.sozcu.com.tr/yayimlanan-...-detayi-p30620

Devamlı yazıp belirtirim,dünyamız eski dünya değil,çok kötü zamanlardayız,benim korkum dünya dışından gelecek tehlikeden ziyade dünya içinden,yanar dağlar ve metan gazı,okyanus tabanında metan gazı yoğunlaşması mevcut

Yok yav biz aldik o tv lerden
    komsu 51 biz 37 sansui almistik takvim gastesinden arada bir milyon lira mi neydi gunluk fiyati gastenin ama gene de alinabiliyordu
    aldiktan sonra da baya kullandik o tv yi odama asmistim aski aparat filan vardi ole duvarda

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    95 ila 97arası olabilir milliyetten 37 ekran bi beko tv almıştım çok kaliteliydi. M.ali ılıcak bi tv verecekti akşam gazetesiyle gazete fiyatını kupon biriktirenler için 25 kat arttırmıştı genede vermemişti akai tv leri
    Vatandaşı dolandırmıştı.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Yok yav biz aldik o tv lerden
    komsu 51 biz 37 sansui almistik takvim gastesinden arada bir milyon lira mi neydi gunluk fiyati gastenin ama gene de alinabiliyordu
    aldiktan sonra da baya kullandik o tv yi odama asmistim aski aparat filan vardi ole duvarda
    M.ali iç etmişti akşam gazetesinin patronu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 919/971 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •