Sayfa 497/978 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 7823 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Taşı toprağı altındır diyen ne kadar it kopuk varsa İstanbul da.
    Bazı arkadaşlarda bunlar yazılmasın,başımızı kuma gömelim istiyor.Neymiş her yer doluymuş. Onlar ülkenin %10 mutlu azınlığı.%60 Fakir zaten.Dünyadan bir haber,ne tatil bilir,ne eğlence.%30 orta direk vardı.Onu da bitirdiler.
    Yandaş tayfa FRANSAYA oh çekiyor,başımıza geleceklerden haberleri yok.Dil ovasın da olan bitenden hiç bahsedilmiyor.
    Ne ala dünya ,kimsenin bir şeyden haberi yok .Beyimiz rahatsız olmuş bunları yazınca.Gidin işinize be kardeşim

2. İstanbul mu?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Burası ekonomi forumu değil mi.Aynı şeyleri yazacaksan halk tv sözcü gazetesi a haber sabah gazetesi vs buralara başvurabilirsin.Şimdi yemekten geldim,Aspavanın sahibi 22 bine çalıştıracak adam bulamıyorum diyor.Çalışmıyor gelmiyor diyor.Bu para vasıfsız adam için verilen para.Kimse kusura bakmasın 20-25-30 sene devlet için çalıştım de ondan sonra da ağla.Devletin en büyük kabahati memur alımıdır.Besim Tibuk un dediği gibi hepsini bir gece de kovacaksın.Fakir falan yok.Kimse fakir edebiyatı yapmasın.Benzine zam geldi diyen ağlayacağına adam gibi hisse al bak bugün yüzde 10 verdi.Ha almam işim olmaz diyorsan da kaderine razı olur sızlanmaya devam edersin.Türkiyenin durumunu değiştirecek gücün var mı?Yok.O yüzden yaşadığın müddetçe sızlanmadan aklını kullanarak yaşamanı sürdürmek gayen olacak.Yoksa hergün şikayet edersen bulunduğun durumdan çıkacak iradeyi gösteremezsen yaşayan ölü olursun.Benden söylemesi.Hergün sızlanmak şikayet etmek sana faydadan çok zarar getirir.Herkesin kendi tercihi.Girip okumam olur biter.

Merkez Bankası, KKM dönüşünde talep eden özel bankalara da doğrudan döviz temini imkanı sağlayacak-Kaynaklar/Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764

KAMU BANKALARI PAZARTESİ GÜNÜ $2,3 MLYR DÖVİZ SATTI: KAYNAKLAR
    Kaynak: Bloomberg

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,316
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    KAMU BANKALARI PAZARTESİ GÜNÜ $2,3 MLYR DÖVİZ SATTI: KAYNAKLAR
    Kaynak: Bloomberg
    Parayı nereden bulmuşlar ?Gayemi vermiş ?,anlaşılan bitik kamu bankalarını hepten bitirmek birilerine peşkeş çekmek zarar ediyor diye,havaya hoplayan naralar atan yalama medyaları bakalım buna ne cevap verecek ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,316
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Türkler mümkünü yok buraya gelmez,yoksa nasıl hava atacak,iktidarı destekler memleketinizin kıymetini bilin herşey ucuz nasıl diyecekler

Sayfa 497/978 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •