Sayfa 937/981 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Adıyaman da neler olmuş öyle???

Günün sonunda evren de, sen doğru ol eğri duvar yıkılır demiş atalar, bir kez daha ispatlanıyor.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    112 acil servis hatlarını gereksiz yere meşgul etmeyelim.
    Birinci sırayı kaptıranlar bu gece fenalaşabilirler.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. E.İmamoğlu İBB kazandığı gibi meclis çoğunluğunu elde ediyor,

Bu saatten sonra İstanbul taksiciler esnaf odası başkanı düşünsün!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Uyanınca çok güzel oluyorsun Türkiyem .. !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Uyanınca çok güzel oluyorsun Türkiyem .. !

Mansur YAVAŞ : Biz bu seçim sonuçlarını zafer olarak görmüyoruz, bizim karşımızda düşman yok, hepimiz bu vatanın bu kentin onurlu bir ferdiyiz. Siyasi görüşlerimiz , dünyaya bakışımız farklı olabilir,artık seçim bitti, rozetimizi çıkarıp tüm Ankara'da kimseyi ayırmadan hizmet etmeye devam edeceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İletişim başkanlığı : Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bugün gerçekleştirilen mahalli idareler seçimi ile ilgili, saat 00.30’da AK Parti Genel Merkezi’nde vatandaşlarımıza hitap edecektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mansur YAVAŞ : Biz bu seçim sonuçlarını zafer olarak görmüyoruz, bizim karşımızda düşman yok, hepimiz bu vatanın bu kentin onurlu bir ferdiyiz. Siyasi görüşlerimiz , dünyaya bakışımız farklı olabilir,artık seçim bitti, rozetimizi çıkarıp tüm Ankara'da kimseyi ayırmadan hizmet etmeye devam edeceğiz.
    öyle olması lazım,dışlayıcı değil kucaklayıcı

Sayfa 937/981 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •