Sayfa 483/982 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 7852 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan, bugün ilk kez bir görüşme gerçekleştirecek. Erkan, TBB üyesi bankaların yöneticileriyle İstanbul'da bir araya gelecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Enflasyonist ortamda faiz kaçınılmazdır. Bu işin dinle fln ilgisi olamaz, bişey haramsa o tefecilik olur, çünkü tefecilikte düşen adama bir tekme de sen vurursun. Ama faiz verilen borcun enflasyon 0 bile olsa zamn maaliyetidir. Yani kimse zorluklarla kazandığı parayıu siz daha çok kazanın diye size karşılıksız vermez, verirse zaten kerizdir.
    Dini söylemler bildiğin cahil keklemedir.
    Ben bu işin altında Lawrance gibi ajanların olduğunu düşünüyorum, müslüman kesimi dolara, euroya, altına çekmek için, kendi paralarının değer kazanması için, toplumların doları bir yatırım aracı olarak görmesi için kazılmış bir kuyu
    Aldığınız dolar hep dolardır, 3 yıl önce aldığınız 1 dolar hâla 1 dolar, sadece TL karşısında paranızın erimesini engeller, asla bir yatırım aracı değildir, son 3 yılda yediği kazıga rağmen toplum bunu öğrenemedi yüne dövüz bürolarında kuyruk var !! Ev,arsa,araba hatta marketten aldığınız gıda bile dolara karşı değer kazandı, neyse iyi oluyor yastık altıcılara

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Ben bu işin altında Lawrance gibi ajanların olduğunu düşünüyorum, müslüman kesimi dolara, euroya, altına çekmek için, kendi paralarının değer kazanması için, toplumların doları bir yatırım aracı olarak görmesi için kazılmış bir kuyu
    Aldığınız dolar hep dolardır, 3 yıl önce aldığınız 1 dolar hâla 1 dolar, sadece TL karşısında paranızın erimesini engeller, asla bir yatırım aracı değildir, son 3 yılda yediği kazıga rağmen toplum bunu öğrenemedi yüne dövüz bürolarında kuyruk var !! Ev,arsa,araba hatta marketten aldığınız gıda bile dolara karşı değer kazandı, neyse iyi oluyor yastık altıcılara
    Geçen sene aldığımız 1 dolar 1 dolar değil 1.1 dolar. Hükumet sağ olsun sen bosver ben takla attırırım dolarına diyor. Gelecek sene de 1.2 dolar.
    Paramızın erimesi şu yana dursun değer kazanıyor.
    Ben memnunum.

İşin vergi kısmı da güzel. Nasıl olsa hep af geliyor. Bak yine var. Bilbord lar da yazıyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Lgs sonuçları açıklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Ülkenin çivisi çıkmış yani, ve hala irandan hergün binlerce ne idüğü belirsiz afgan paki ülkeye giriş yapıyor.
    Another day in paradise

7.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Ülkenin çivisi çıkmış yani, ve hala irandan hergün binlerce ne idüğü belirsiz afgan paki ülkeye giriş yapıyor.
    Ülke yönetimi tarafında kasıtlı yapıyor bu. Bu yüzden sınırlardaki mayınlar temizlendi. Hangi ülke sınırlarındaki mayınları temizler ?

Bakan Mehmet Şimşek : Ekonomi politikalarımız kısa vadede fiyat istikrarını ve makro finansal istikrarı hedeflemektedir. Bu hedeflere ulaşmada kararlıyız.

Merkez Bankası’ının dünkü açıklamasında da belirtildiği gibi bu bir süreçtir. Bu süreç kararlılıkla ve kademeli olarak yönetilecektir.

Sayfa 483/982 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •