Sayfa 108/628 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 5023 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Iyi destek atti Ziraat Baba.

Islem yapmayacagim dedim ama herifler primsiz kusa verince sinirlendim aldim. Tek aliciydim, ebemi belliyorlardi resmen. Tabi ki arkadamda Seyhin oldugunu ve gelecegini bilmiyorlardi. Muahahahaha, ilk defa yandas olarak nemalandik.

2. Kılçıksız akarı kokarı olmayan mal İş bankasının kendisinin yapması gerekeni Ziraat yaptı yapıyor.

BOFA nın kolpa raporuna mı itibar edeceklerdi?

Bugün ülkenin önü biraz daha açıldı. Ne yani Muhalefet Allah korusun seçimi kazansa Meral Akşener masadan o zaman kalksa daha mı iyi olacaktı.

Böyle iyi şimdi muhalefette seçimi kazansa en azından seçim sonrası siyasi risk çok yüksek değil artık.

Bence bugün panikleyip satanlar büyük hata yaptı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sulun gitti bu cakildi yanliz Aksener'den sonra.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Bir bardak suda fırtına kopartiyorlar,
    Kim neyi fiyatladiki Aksenerin aciklamasi ile endeks satis yesin
    aksama toparlar cünkü artik tahta yapicimiz yok Endeks yapicimiz Ziraatimizi var,

Bunca aydir bir aday cikarmamasindan anlayamamissa kilijdar gitsin limon satsin... )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    Bugün itibariyle siyaset netlesmistir
    Belirsizlik iceren sis perdesi aralanmistir
    Niyetler ortaya cikmistir
    Cumhurbaskani da belli olmustur
    Hayirli olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384

Ziraat Baba Info, Amerika, Tacirler, Tera gibi yandaslari kurtardi, halka odetti. Sagolsun cakma yandas olarak beni de kurtardi. Hep bu klube nerden girilir, beni de alin diyordum. Bu borsada islem mislem yapilmiaz. Kactir yaziyorum herifler Musa'nin Kizildenizi gibi yariliyor diye. Ziraat'in yanina baska alici gelmedi hic.

Herifler hayvan gibi verdi bugun bankalara. Resmen Ziraat olmasaydi endeks tabandi. Vermeye de aciklamadan cok cok once basladilar yanliz. Hersey insider.

Sayfa 108/628 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •