Sayfa 583/628 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 5023 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Moody's 17 Türk bankasının görünümünü pozitife çevirdi -AA

Moody's 17 Türk bankasının görünümünü pozitife çevirdi

WASHINGTON (AA) - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, 17 Türk bankasının kredi notu görünümlerini "durağan"dan "pozitif"e çevirdi.

Moody's Türkiye'nin kredi notu görünümünü yükseltmesinin ardından Türk bankaları için not değerlendirmesinde bulundu.

Kredi derecelendirme kuruluşundan yapılan açıklamada, Türkiye'de 17 bankanın not görünümünün "durağan"dan "pozitif"e çevrildiği belirtildi.

Moody's, 12 Ocak'ta yaptığı değerlendirmede, Türkiye'nin kredi notunu "B3" olarak teyit ederken, not görünümünü "durağan"dan "pozitif"e çevirmişti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Arkadaşlar selamlar, bir şey sormak istiyorum, iş bankasında neden a grubu b grubu c grubu var? Olay nedir tam olarak bilmeden soruyorum ve diğer hisse forumlarına da aynı şeyi yazıyorum. Bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selamlar, bir şey sormak istiyorum, iş bankasında neden a grubu b grubu c grubu var? Olay nedir tam olarak bilmeden soruyorum ve diğer hisse forumlarına da aynı şeyi yazıyorum. Bilen birisi yardımcı olabilir mi?
    Bilen yok

4.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Bilen yok
    Eyvallah hocam, gerçekten yok galiba, internette de araştırdım bulamadım. Benim asıl merak ettiğim borsada hisse seçerken genel yönetim giderinin net kara ve esas faaliyet karı oranına bakarım, ya da imtiyazlı temettüler çok mu diye kontrol ederim. Açıkçası şu ana kadar kötü gelmedi bana iş bankası. Bunla ilgili de bilgisi olan varsa paylaşabilir tabii.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Eyvallah hocam, gerçekten yok galiba, internette de araştırdım bulamadım. Benim asıl merak ettiğim borsada hisse seçerken genel yönetim giderinin net kara ve esas faaliyet karı oranına bakarım, ya da imtiyazlı temettüler çok mu diye kontrol ederim. Açıkçası şu ana kadar kötü gelmedi bana iş bankası. Bunla ilgili de bilgisi olan varsa paylaşabilir tabii.
    saka bir yana hikayesi cok uzun
    ama önemli olan olay C'ye evrildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    sana bana kara kediye
    biraz da ponciklere

7. Hay başlayacağım 26 sına. Kale gibi geçemediler. Sadece çakalların dansını izliyoruz. Yokmu bir babayiğit tahtayı alıp götürecek. Her gün aynı senaryo , öğlene kadar yukarı sür öğleden sonra ver aşağı. Diğer özel bankalara göre çok geride kaldı. En az üç tavan yapmalıki fark kapansın.

8. Şeker yatırım İşbankası 4.Ç için 16.1 milyar tl kar beklentisi ön görmüş. İştirak gelirleri için ise 8.5 milyar tl.

Sayfa 583/628 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •