Sayfa 557/627 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607 ... SonSon
Arama sonucu : 5011 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Mini ralli beklentimiz gerceklesti. Ben verdim, en son tavana, ya da bugun fiyati kac olursa olsun satacagim biraz biraktim. Sizlere kolay gelsin. Mehmet Bey'e de tesekkur ederim.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...55365&page=205

Herşeye cevabın var. Burada bir kaç sayfa yazılara bakın. Sonra atıyorum 20 de pozisyona girsen olumlu yazsan ne yazmasan ne mesela.

Neymiş ben siyasi yazdığı için bunlara karşılık veriyormuşum. Defalarca yazdım İstediğin kadar iktidarı eleştir bana ne. Hatta beni eleştir mesleki bir yanlışım varsa.Ama yatırımcıya zarar verecek şeyler yazdığında her zaman karşındayım yazdım.

El insaf ya.

Benim mesleğim bu iş. Çok pardon senin sıfatın ne? Ben hakim karşısına çıktığımda hesap veremeyeceğim hiç bir yazıyı burada yazmadım hayatımda.

Ha bir diğer konu sen benim ne olup olamayacağımı çok iyi bildiğin halde iftiralara devam ettin. Bak ben sana bundan sonra hakkımı asla helal etmem. Sen bundan sonra esas ahireti düşün. Bakalım sanala benzeyecek mi?

İş yükü yarattığım için site yönetiminden ve zamanlarını aldığım için diğer tüm arkadaşlardan özür dilerim. Ama bunları yazmak zorunda kaldım. Çünkü ısrarla hiç olmadığım bir şeyin üzerime yapışmasına göz yumamazdım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...55365&page=206

1642 no :lu gönderi başkaca da diyeceğim yok.

Benim eleştirilerim hep yanlış piyasa okumaları üzerine olmuştur her zaman.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 16-12-2023 saat: 21:16.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    Bundan sonra satasmak yok
    1 2 3 tıp... yoksa moderator yaramazlik yapanlarin adlarini tahtaya yazacak

Kim kimin ne oldugunu anliyor zaten, yuksek musadelerinizle konuya donelim ltf: Konumuz sadece ISCTR

Adamin amaci hakkinda zirvalayip kaale aldirmaya calismak, hayatta 5 dakika harcamayacagimiz sahsa enerjimizi zamanimizi harcamak.

Sana ne be benim ne aldigimin ne sattigim. Degisim gelmedi, ulkeden cikiyorum, paramin fonlamasini istemiyorum dedim. Ciktim. Iyi ki de ciktim, dolar %50 devalue oldu 1 hafta icinde. Senden mi destur alacagim ne yapacagima.

Sunu da koysana, o zaman da forumdaydin baska iftiralar atarken.

12-09-2022, 09:04 #6100
    666

Secime kadar tutacam demistim ama biraz verdim ilk kez. Nazar degmesin emek harcamadan amma kazandirdi. Dolandiricilarin hisselerinde olmayinca boyle bu is.

Sunu da. 2.80'ler.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sorumun cevabini vermediniz. VB4'da red listendekinin sadece yazisi bloklaniyor (VB5'te tamamen yokediliyor bu arada) diye oturup program bile yazdim artik. Her ne kadar uyelere aciklama yapma gerekliligi olmayan ozel bir site olsa da, adminin uyarilari orda dururuken kac keredir niye uygulanmadigini, liseden beri 22 senedir hisse.net uyesi olan birine en azindan nezaketen soylemenizi beklerim.
    Benim uyarılarım size ve zdx& ‘e .. ikinizde uymuyorsunuz ceza almaktan bıkmadınız ben vermekten bıktım . Diyorum ki faydalı bilgiler paylaşırlar bırakırlar tartışmayı diye ama bitmek bilmedi tartışmanız … Siz cevap bekliyorsunuz ama bence siz uyarıları dikkate alıp kurallara her üye gibi uymaya çalışın .. Hem suçu hem güçlü durumu bu olsa gerek .. Birbirinizle haftalardır aylardır tartışıyorsunuz ve bir sonuç çıkmıyor ama hala devam ediyorsunuz .. Hastalıklı şahıs vs vs bunlar nasıl laflar , karşıt görüşle olup karşılıklı hakaret etmeden yazisamiyor musunuz ? Ben son kez burada yazıyor bir daha ikiniz sebebi ne olursa olsun hakaret , asagilama gibi sözlerde bulursa gereğini yapacağım .. Yahu bırakın aylardır tartışıyorsunuz demediğiniz hakaretler kalmadı ama bir sonuç olamadınız .. yetmedi mi? Bana cevap vermenize gerek yok lütfen kesin ve kati olarak birbirinize laf etmeyi bırakın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Bana cevabında bile 3.kisiye atıfta bulunuyorsun
    Ne gerek var bunlara.
    Bunlar mutlu etmez insanı kim haklı kim haksız buna gerek yok.
    Herkes bildiğini aktarır, bilmediğini bilmek de erdemli davranıştır.
    Egerki ki pozisyonu gereği burda insanları yanlış yönlendirme niyeti olan varsa bu karekter sorgulanmalidir.
    Sunuda belirtmejte fayda var bu forumda yazılanlar ile işlem yapanlar kendini geliştirmek zorundadir.
    Sagliklar
    Kesinlikle .. Sorun bu ne olursa olsun sürekli aynı kişiler birbirine laf etme derdinde .. Aylardır devam ediyor ve bir sonuç alamadılar ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hangi kurallara uymamisim mesela sn. Medwig uyarinizdan sonra?

Ilk uyarinizin altina bunu yazdim, ve tek bir mesaj bile atmadim ondan sonra.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sahsina yazilmis tek bir yazim yok bir seneden fazla. Bloklu, gormemek icin auto-refreshte login birakiyorum hesabimi. Sizlerden rica ettim hakkimda yazilmasini durdurur musunuz diye. Hukukta ilk yumrugu atanin cezasi daha fazla olur, ama buna da raziyim. Uyarinizin arkasinda duracaginiza da eminim.
    Ta ki yine hakkimda her mesajimin altina zirvalandikca. Aynen bugunki gibi.

Bana suc yikmaya calismaniz bu olayda o zaman da adaletsizlikti. Sesimi cikarmadim, yukardaki yaziyi yazdim. Simdi de. Kusuruma bakmayin. Baska seylerden suc bulabilirsiniz tabi ki, kabul ediyorum. Ama 2 senedir sahsina cevap haric hicbir yazi yazmadigim birinde bulmaniz dogru degil. Bunlarin hepsi sahsi saldirilar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    Biliyorsunuz bedelsiz sermaye artirimiyla ilave gelen hisseler hissedarlik payini degistirmez. Ama temettuyle gelen para ile alinan hisseler (compounding) hissedarlik payini degistirir.
    Daha önce 1.5 lira temettü bekledigimi belirtmistim ama o zaman bu bedelsiz sermaye artirim haberi yoktu. Su an sanki daha düsük temettü verecek gibime geliyor. Holding hikayesinde Özkaynaklari daha güçlü göstermek isteyebilirler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    Tüm çakma üstadlar "bankalari gecen yil oldugu gibi bu yil da begenmege devam ediyorlarmis".
    Yav 3 ay önce yüzüne bakmiyordunuz. Devam eden ne ?
    Yalan dünya..

Sayfa 557/627 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •