Sayfa 197/627 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Halkbank ve Vakıfbank'ın tahsisli sermaye artırımına Sermaye Piyasası Kurulu'ndan onay çıktı.
    02:36 - 28.03.2023

Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) haftalık bültenine yayınlandı.
    Kurul, Halkbank'ın 4 milyar 969 milyon 121 bin liralık, Vakıfbank'ın ise 7 milyar 111 milyon 364 bin liralık tahsisli sermaye artırımını onayladı.
    Kafan mı güzel yoksa bu kadar cahilmisin o 2. tahsisli başvurunun onayı olmasın. Zaten 29.03.2023 günü gerçekleşti.

Senin matriks ekranın yok mu?

Sen böyle bu kafayla mı HALKB topiğinde bir de 29 marttan bu yana yazı yazıyorsun. Yalancısın. Nokta.

Diğer tüm yazdığın şeylerde aynen böyle.

Hisse net yönetimi bakın ben bu kişinin atmasyonlarını düzeltme mercii değilim bu kişiye gerekeni yapın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. İŞ BANKASI ALMAYAN VAR MI

RAHAT OLUN ARKADAŞLAR

kavgaya gerek yok bence

3.  Alıntı Originally Posted by Vezir Yazıyı Oku
    Hala bu safsataları gündeme taşımak çok anlamlı değil.

21 yıldır iktidarda olan AKP yapabilseydi bu konuda bir tasarrufta bulunmaz mıydı ?

Hukuki olarak bunun mümkün olmayacağı konusunda yüzlerce yazı yazıldı.

Ekonomide bunca sorun varken bunun dile getirilmesi bile spekülasyondur ve zarar verir.

Yeterince mal toplayınca ve ekonomi kabinesi belli olunca kaldığı yerden devam eder merak etmeyin 👍

Dün yazmıştım; yeni ekonomi kurmayları vb açıklamalar ile piyasanın önü açılır ….

Belirsizliklerin ortadan kalktığı ve fazlaca alternatif ekonomi yaklaşımlarının olmadığı bir döneme giriyoruz. Daha fazla akıntıya karşı kürek çekilmeyeceğini düşünüyorum. Faiz sebep enflasyon sonuç ….. bitmiştir. Bunun getirdiği yıkım ortadadır. Rasyonel aklın hakim olduğu yeni ekonomi politikaları ile ekonomide hasar tespiti ve çözümlerle yola çıkılacaktır.

Piyasaların ve bankacılık sektörünün daha fazla güvene ihtiyaç duyulduğu ortamda piyasaların nefes alacağı iklim yaratılacaktır 👍

4.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    İŞ BANKASI ALMAYAN VAR MI

RAHAT OLUN ARKADAŞLAR

kavgaya gerek yok bence
    Kavga etmiyorum Sayın DeNiz Ali o kim ki kavga edeceğim. Onun hiçbir yazdığı kelimeye önem vermiyorum sana da tavsiye ederim ve de herkese.

Cehaleti paçadan akıyor burada olma sebebi de zaten hisse falan değil.Arada o zehirli dili ile siyasi yazı yazmak için burada ben yemiyorum artık. Sana da karşı durmanı tavsiye ederim. Zira biliyorsun haksızlığa yanlışa karşı durmak erdemdir.

Elinde malı olan adam İş bankasına el konacak diye ısıtıp ısıtıp burada önümüze koymaya kalkmaz. Ancak bunu short olan yapar. Kusurabakma sen biraz fazla iyi niyetlisin.

Onun burada yıllardır size yutturmaya çalıştığı değişim ne ben onu da çok iyi biliyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. tavan olucak günde barış ilan edelim

güzelim iş bankası forumuna güneş doğsun arkadaşlar

siyasi duyularla yazı yazmaya gerek yok BU ülke hepimizin ve çocuklarımızın , o şu parti malı değildir ,

atatürk türk gençliğine emanet etti ülkemizi çalışalım emek harcayalım ülkemizi sevelim gerisi boş bence

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kafan mı güzel yoksa bu kadar cahilmisin o 2. tahsisli başvurunun onayı olmasın. Zaten 29.03.2023 günü gerçekleşti.

Senin matriks ekranın yok mu?

Sen böyle bu kafayla mı HALKB topiğinde bir de 29 marttan bu yana yazı yazıyorsun. Yalancısın. Nokta.

Diğer tüm yazdığın şeylerde aynen böyle.

Hisse net yönetimi bakın ben bu kişinin atmasyonlarını düzeltme mercii değilim bu kişiye gerekeni yapın.
    3. tahsisli bu. Devlet 11 dolardan yatirimciya gecirdigi mallari 20 sentten aldi hisse fiyatini artirmadan. Bunu savunmaya kalkan eleman nasil biri ola ki?

Lutfen bana karsi bir daha birsey yazma. Ben senden tiksiniyorum dedim 6 ay once, bir daha da sahsina birsey yazmadim.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    3. tahsisli bu. Devlet 11 dolardan yatirimciya gecirdigi mallari 20 sentten aldi hisse fiyatini artirmadan. Bunu savunmaya kalkan eleman nasil biri ola ki?

Lutfen bana karsi bir daha birsey yazma. Ben senden tiksiniyorum dedim 6 ay once, bir daha da sahsina birsey yazmadim.

Sen kimsin benden tiksiniyorsun. Senden daha iğrenci mi var buralarda.Sıkar çünkü bana karşı yazı yazmak pabuç pahallı.

Yatırımcıya zarardan başka ne yapmışsın buralarda.Çağır şimdi destekci yan hesapları da onları da bekliyorum.

Sulanma etkisi de olmuş mu? Sen satıp İrana yatırım yapsana.

Hani ne oldu niye yükseldi bu hisse bugün?Ne oldu. Hani yükselmezdi bu şartlarda?

Yurtdışında olup sanki ülkenin dertleri ile dertleniyor ayağı niye yapıyorsun yıllardır?

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Devlete buradan uyarıda bulunuyorum. Bazı kurumların bir olup yatırımcıya uyguladığı kredi faizi 50-70 temerrüt faizi 90-110

Benim de hesabımda çok cüzi bir kredi vardı seans içi hesaplamalar ile uğraşmamak için bugün kapattım.

Oran Tpp+43= %78 ben böyle bir şeye imza atmadım attığım da TPP+ 10 du diyorum. Adamların umrunda bile değil.

Böyle iş mi olur.Bazı arkadaşlarım isyan edince merakımdan aradım sordum bunu da.

Bunun adı biz aşağıya oynadık bilemedik ama faturasını sizden çıkartırızdan başka bir şey değil.

SPK ve BİST yönetimi bu durum gerçekten vahim benden haberdar etmesi.
    Kaç gündür yatırımcıları bilerek hep birlikte sıkıştırıyorlar.Niye olduğu şimdi daha iyi anlaşılıyor.

Sayfa 197/627 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •