Sayfa 519/997 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,657
    kızım gelince kurarım soframı,

başka bir veli getirecek, ne olur ne olmaz, alkol almayayım gelene kadar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hamdido Yazıyı Oku
    Hadi tekaüt Reha Gaya öğlene kadar uyuyo.
    Senin ne işin var bu saatte.
    Hamdi abi alıştım artık sabaha doğru yatıp erken kalkmaya.. bazen yorgun hissediyorum ama alistim.. bakalım nereye kadar vücut idare edecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,442
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hamdi abi alıştım artık sabaha doğru yatıp erken kalkmaya.. bazen yorgun hissediyorum ama alistim.. bakalım nereye kadar vücut idare edecek
    Ara sıra vücuttu nadasa çekmeli dinlendirmeli yoksa geç yat erken kalk zor zanaat....

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Ara sıra vücuttu nadasa çekmeli dinlendirmeli yoksa geç yat erken kalk zor zanaat....
    Vücut şuan için idare ediyor ileride ne olur bilmem ama 4 en fazla 5 saat uyku yetiyor, daha fazla uyku rahatsız ediyor beni ama ne yalan söyleyeyim ikindi saati bir uyku bastırıyor sormayın
    bu arada rakı için geç yattigim izlenimi oluşmasın, raki'yi keyif için içiyorum icmesemde gece aynı saatte yatar sabah aynı saatte kalkarım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Mustafa bey (Babo) Emme salladık alayı yedi, bir sigarillo üstüne eyi gider!

Bende Reha bey sarisinlari koluna takıp gelecekti bir türlü gelemedi diyordum..

Sn. Malum Şahıs; karnım aç kardeşim aç, belki buralarda unutulmuş bir şeyler vardır deye, aranıyor!

Ve avını buldu, bir dene yaprak dolması kaptı, hormonların kralı!

Sayfa 519/997 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •