Sayfa 947/997 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    sayın inferno ne gümlemesi, efendiler mekanı kendilerine açmış hiçbir ticari kaygı yok. böle beleş yer oldumuda kolay bırakılmaz, yinede ince düşünceniz için teşekkürler tüm sofraya afiyet olsun yarın için nadasa bıraktım kendimi, ama hala buradan çıkamıyorum

CASPER_VIA_E1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her gün afiyet olsun, varmı bir isteğiniz efendim deye soruyoruz ya, namkör müşteri ne olacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Tarih bir gün "pencere müdavimleri"ni de yazacak
    Tarih pencereyi tencereyi yazmaz efendim, Roosevelt'i kimse ABD dışında hatırlamaz bile!

Emme Hitler deyin bakalım, tanımayan çıkmaz, tarih kanlan yazılır tencereylen değil!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Maliye o işe bakmaz, esrar sattım, zepevenklik yaptım, kazancım şu derseniz vergisini zevklen tahsil ederler.

Ayrıca yıllık 350 litreye kadar, damıtık olmayan bira/şarap gibi içkiler yasal.
    Abi kdv ödeyeceğim diyor nereye yollayayım tapu müdürlüğüne mi ? Ayrica sağlık müdürlüğünü vergi dairesine gelip bira yapiyorum kdv beyani verecegim diyen kisinin saglik durumu için ariyorlar , yapılan biralar için degil Ben birayi teşvik edelim aefes az kar ediyor diyorum siz nediyorsunuz , biranın imali, ithali , ihracı herseyi serbest

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Abi kdv ödeyeceğim diyor nereye yollayayım tapu müdürlüğüne mi ? Ayrica sağlık müdürlüğünü vergi dairesine gelip bira yapiyorum kdv beyani verecegim diyen kisinin saglik durumu için ariyorlar , yapılan biralar için degil Ben birayi teşvik edelim aefes az kar ediyor diyorum siz nediyorsunuz , biranın imali, ithali , ihracı herseyi serbest
    Yani Mustafa bey kafadan çatlakmı deyorsunuz, yahu bunu açıkça lafı dolandırmadan yazsanıza!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

damnatan müşteriler için en büyük risk mekan sahibini
    kızdırmaktır, çünkü belli bir damnatmadan sonra kimse hesabın detaylarına bakmaz ya da benim korkum diyelim o yüzden reha bey valla ben masumum sayın infernonun gazı hep bunlar.... (bi yerden çarpılcazzz yada iki)

kimse yazdıklarıma aldırmasın hiç bir mantıkı yok
    yatırım tavsiyesi değildir olmasıda beklenemez

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yani Mustafa bey kafadan çatlakmı deyorsunuz, yahu bunu açıkça lafı dolandırmadan yazsanıza!
    Haydaaaa abi nereye götürdun olayı 1 bidon benzinle geldin yine Mustafa abi bira yapıp kdv odeyeyim demez bu yüzden o açıklamam mustafa abiye değil onu yapacaklara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bu arada sayın yöneticimiz nerde ?

Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    damnatan müşteriler için en büyük risk mekan sahibini
    kızdırmaktır, çünkü belli bir damnatmadan sonra kimse hesabın detaylarına bakmaz ya da benim korkum diyelim o yüzden reha bey valla ben masumum sayın infernonun gazı hep bunlar.... (bi yerden çarpılcazzz yada iki)

Onun gazıylan kuyuya inilmez, fotoğrafa bakın karar verin!

Bizzat kendisi çünkü, fotoğraftaki!

DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 947/997 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •