Sayfa 179/1002 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    P.tesi günü çok ilginçtir kimse vehametin boyutunu tam algılayamadı ya da algılamak istemedi
    ilk depremde durum kötüydü tabi ama olay aslında pazartesi öğlen 13:24te olan 2. depremle çok kötüleşti benim takip edebildiğim kadarıyla.

pisyedili hocam da ilk depremden sonra eve geri girdiğini ve 2. depreme evde yakalandığını yazmıştı. takip edebildiğim kadarıyla ilk depremde yıkılmayan evler de 2. depremde yıkıldılar ve durum kıyamete döndü. kimseyi de ilk depremden sonra neden eve geri döndünüz diye suçlayamayız. bu kadar büyük artçı olacağı kimsenin aklına gelmez. 1-2 ay önce istanbulda gece 3 civarı deprem oldu. deprem bitince sokağa çıkayım ne olur ne olmaz dedim. benden başka kimse sokağa çıkmadı. 5 dakika sonra ben de eve geri döndüm.

endeksin de dakikalık grafiğine bakıldığında 13:24teki depremden sonra geri dönme çalışmasını veya tutunmayı bırakarak pazartesi 13:26 itibariyle salınıma geçti. hadi pazartesi sabahı olayın vehameti anlaşılmadı diyelim açıldı-kapandı ama salı günü kesinlikle endeksin açılmaması gerekiyordu. YF cuma aldığı malı salı çıkınca çarşamba hacimsiz devre kesicilere sürüklediler ve tatil ettiler. neyin ne olduğunu cuma ile salı gününün akd'sine bakan anlıyor zaten.

ekrem imamson tv100'de boruları istanbuldan hataya kadar döşedim dedi. daha da konuşanlara lafım olamaz.

ona da lafım. helal olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    2000 ile 2022 arasında 38.4 milyar dolar özel iletişim vergisi toplanmış. Diğer adı deprem vergisi.
    Yol yaptıg.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yol yaptıg.
    topladığın 3.5 trilyon dolar vergi+özelleştirmeler+ kamu borçlanmalarıyla gelen paraları ne yaptın..?

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    topladığın 3.5 trilyon dolar vergi+özelleştirmeler+ kamu borçlanmalarıyla gelen paraları ne yaptın..?

Biraz daha yok yabti

6. Spk investrade portfoy sirketine 1 yila kadar islem yasagi getirmis gencler... bahreyn li falan yabancilarin olan bir sirket.. yatirim finansin kim oldugu belli oldu.. adamlar en azindan piyasayi donduruyodu simdi kim alacak devre kesince piyasayi..

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Her ay 10 tl telsiz vergisi alınıyor sadece 80 milyon aboneden 800 milyon lira yapıyor aylık toplanan telsiz vergisi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    O deprem bölgesinde ayakta kalan yıkılmayan, hala oturulabilir binaları yapanlar kimlerse o ekip bulunmalı, mutlaka bulunup elleri öpülmeli. Bu insanlar okullarda eğitim vermeli. O binaları nasıl yaptıklarını tek tek anlatmalılar.

Sayfa 179/1002 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •