Sayfa 265/1002 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Viop XLVIII

kendi adıma yok burdan alırım yok şurdan satarım hesabı yapmıyorum.

tavan mı açıyor taban mı açıyor ..neyle açıyors artık.

açılsın şu stress bitsin en azından biryerden sonra mutlaka oturur piyasa
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Burada vardir yoktur bilemem ama okuyan cok kisi var bu basligi enkazlarin uzerinde yagmacilik yapmak ile borsa 3000 e gelsin mal alalim demek benim gozumde ayni seydir. Bu niyetle dusunen herkes de eninde sonunda batacaktır.
    Ne alaka ya . Belki 3000 bile pahalı olabilir kişilerin yatırım anlayışına göre neden yağmacı olsun insanlar. Yani açık açık acildiginda hisse almayan yagmacidir diye yazda tam olsun.

3. İlk gün kimse olayı anlayamadı ama salı günü borsa açıldıysa ve depo yasağı kaldırıldıysa YFAS malı sınırsız basabilsin diyeydi. Depo şartı olsaydı YFAS bu kadar mal çıkamazdı 100milyon satışa taban olurdu yine endeks. Göz göre göre bir fonu ya da şahsı kurtarma planı yaptı adamlar.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Az önce ntv de bir bayanı kurtardılar. Kalabalıkta 3 tane sarıklı tebliğci gibi adamlar vardı. Ambulansa bindirilirken bayan bi anda 3 ü tekbir diye bağırmaya başladı. Diperleri tekbir getirdi 3 veya 4 defa. Ambulans gidince akuttan birileri bu sarıklılarla toplaşım muhabbete başladı. İlginç bi yapılanma olmuş son zamanlarda kamu kurumlarında
    akut'tan mı afad'dan mı ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ne alaka ya . Belki 3000 bile pahalı olabilir kişilerin yatırım anlayışına göre neden yağmacı olsun insanlar. Yani açık açık acildiginda hisse almayan yagmacidir diye yazda tam olsun.
    Deprem oldu kredililerin resen satışlarıyla 3000 e düşsün de ben mallanayım demek farklı benim gözümde borsanın ucuz değeri 160$ dır veya 3.000 dir anca oradan girerim demek farklı. İlki gibi düşünen herkes benim gözümde yağmacıdır.

6. Neyse………………………..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,660
    Asla emin konuşmayın.Borsa her yere iner,çıkar

Şartlanma çok tehlikeli.Deprem fiyatlamasi,secimler ve sp500 ...hepsine bakmak lazım.. Hepsi olumlu,olumsuz bizi etkiler..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    BİR ARKADAŞIMIN KUŞLU SİTEDEKİ UYARISI DİKKAT EDLİM LÜTFEN ...

Herkesin dikkatine, Bangkok'taki 8,5 büyüklüğündeki depremin videosunu açmayın, hemen silin, bu bir fidye yazılımı virüsüdür, özellikle cep telefonunuzda bankacılık uygulamalarına erişiyor.
    #virüsprogram
    Telegram da okudum.

önemli olduğu için paylaşıyorum ...

Olacağı, yetiştirileceği bir Türkiye 🇹🇷
    #YeniTürkiye hikayesi istiyoruz
    nereden gönderiyorlar linki ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 265/1002 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •