Sayfa 292/1002 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hükümet tüm tuşlara basıyor. Herhalde geriye temerrüt faizleri kaldı.
    Ona da el atacaklar bence. Bir de fon büyüklüğü 5-10 milyar TL gibime geliyor.

2. Fasa fiso koc bunlar... ismini vermek istemeyen izleyici cunku niye yalan haber aman millet mal satmasin once biz satak
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İsminin açıklanmaması kaydıyla Bloomberg'e konuşan yetkililere göre, Türkiye Varlık Fonu, 6 Şubat depremlerinin piyasa etkilerini sınırlamak için yeni bir mekanizma ile hisse senetlerini destekleyecek. Türkiye ayrıca bazı altın ithalatını da askıya alacak.

Bloomberg

Kahırlıya mal yok diyorlar özeti.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Temerrüt için de uyarı çakmışlar. Çakanziiiii...

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Fasa fiso koc bunlar... ismini vermek istemeyen izleyici cunku niye yalan haber aman millet mal satmasin once biz satak

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence BMC ve haber doğru gibi...

5. Hiç bir tedbire gerek bile yok, sadece açığa satış uzun süre yasaklansın. Elinde olmayan satamadığı sürece her şey düzelir.

6. Benim tahminim kahırlıya spotta 6 binden satmaya başlarlar, sonrası malum. 6 binde almam diyorsa 7 binden alır 8 binden alır ama sonuç yine değişmez.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan karara göre şirketlerin hisse geri alımlarında stopaj sıfırlandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Burada ki arkadaşlara hayretle bakıyorum. Demekki her insan için farklı psikoloji var. Her yere baktığımda deprem gündemi varken inanın ben uyumak istiyorum. Gülmeyi unuttum. Azıcık param var hissede. Satıp sürekli uyumak istiyorum zaten evden dışarı çıkmıyorum TV de deprem haberleri formda deprem stratejisi internet haberleri deprem bu şartları benim psikolojim kaldırmıyor pes ettim. Canlı cenazeye döndüm. En iyisi uyumak dünyadan habersiz olmak. Belki tatlı rüyalar görmek umuduyla uyumak istiyorum.

Sayfa 292/1002 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •