Sayfa 547/1002 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
    Bugun netim yokdu.halloldumu belli de degil "kapatma guncellesin" dedi.ilk defa eve girip 2 saat ekran başında oturdum.
    uzun suredir ilk defa hesabımı gordum.tahmin ettigime yakın .
    karımı endexe göre hesaplıyorum.endexi geçersem palayı yendim sayıyorum.Endexe gore yuzde 5 kadar getiri saglamısız çok şükür.
    Portfoye ufak bir ayar çekip , seansın kapanmasını beklemeden evden çıktım.
    Alışmak zaman istiyor ama zaman yok,2 gun sonra uzakdan egitim basliyormus.ya ist a yada dooğru eve.
    not:çekinip korksamda gene girdikde,çocuklarla girmek işde mesele o.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kızgın bufalo sürüsünün önünde durup boynuz darbesi yemektense açıklamayı daha sonra yaparım demiş olabilebilür.
    sağlık olsun big big abi başının çaresine mutlaka bakar pacal yapar maçal yapar düzeltir durumunu
    biz kendimizi kollayalım, az kalsın ereğlide boynuz darbesi yiyecektik tam zamanında kaçmışız
    Emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar
    Senin transparan poşet hazır duruyor istediğin zaman giyebilirsin Bozkuşcum.

3. Soğukta randimanlari neden düşüyor bunların? İlk defa duydum.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tesla model y long range kullanıyorum. -10 iken bile 320 km gitti. Güzel havada 450 civarı gidiyor.

Zaten araç demiyorum.

Sirket diyorum.

Konvansiyonel aeaclar bitti. Ayak uyduramayan batacak.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sallandık yine cankayada olivyon zeminmis
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Senin transparan poşet hazır duruyor istediğin zaman giyebilirsin Bozkuşcum.
    6.4 büyüklüğünde deprem oldu uine hatayda

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    Hatay civarında çok kuvvetli yeni bir deprem olduğu söyleniyor.

7. Lpg tüp dönüşümü gibi kitler çıkartılacaktir gibime geliyor. Motoru sök pil tak ve aktarma organlari ve tekerleri motor tak gibi... Yakıt hücresi kullanımlı şeklinde herhalde olur. Lion piller dengesizlik yaratır gibi
    Avrupa 2035 te dizel ve benzinli hepsini yasaklayacakmis. O zamana kadar kitler bizde çıkar.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şu anda alınacak son model elektrikli arabalar bile 10 yıl sonra çöp seviyesine inecekler. Son 3 senede benim gibi sıfır araç alanlar. 10 yıl sonra bile dizel veya benzinli araçlarını eskimişte olsa kullanmaya devam edecekler yada uygun fiyata satıp şarj edildimi en az 700-800 km giden elektrikli araçlar alabilecekler. Oysa elinde 200km gidebilen elektrikli araçları olanlar o araçları hurdalığa teslim edecekler.

8. Geçmiş olsun

Sayfa 547/1002 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •