Sayfa 603/1002 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Yine son derece kontrollü bir gün... Bazılarından çık bazılarına gir...

Tamam yabancı da onun bunun çocuğuydu ama böyle yerel bir gücün tüm piyasaya hakim olmasının da ondan pek bir farkı yok...

Böyle oyun çok hileli oluyor, insanın hevesi kaçıyor...

2. 5300 üstü kapanış yapmadan yukarı döndük demek zor.
    cimento ve demir çelikle piyasayı tuttular krdmd eregli çözüldüğüne göre
    sırada banka ve holding olabilir Gitmemişlere bakmakta fayda

çok geç fark ettim. anadolu efes dipten kalkmaya çalışıyor. bana göre tertemiz 70 olmalı.

Viop üzerinden altın ons nisan vade kontrat açmaya başlıyorum kısmetse....buralar dip olduğunu düşünüyorum akşama doğru iyi bir rim bekliyorum değerli mettellerde......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Emtia piyasasında sert dalgalanma

Emtia piyasasında, Rusya-Ukrayna savaşının başladığı 24 Şubat 2022'den bu yana, ülkelerin sanayi ürünleri ve gıda ihracatına yönelik uyguladığı kısıtlamalar sert dalgalanmalara neden oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Yine son derece kontrollü bir gün... Bazılarından çık bazılarına gir...

Tamam yabancı da onun bunun çocuğuydu ama böyle yerel bir gücün tüm piyasaya hakim olmasının da ondan pek bir farkı yok...

Böyle oyun çok hileli oluyor, insanın hevesi kaçıyor...
    iyi tarafı da vardı, kötü tarafı da, her yiğidin yoğurdu yiyişi kendine göre

mesela eski düzen olsa bugün sabah zaten direkt yüzde 2 eksi açar, ve hemen eksi 3-4 yazardık, konti garanti.. neymiş, çünkü akşamdan mewyork borsası yüzde 2 düşmüş.. yeni düzende en azından açılış gapleri yok, flat açılıyor sonra ne olacaksa oluyo, yani ekstrem durumlarda var tabii, geçen çarşamba açıldığı günkü gibi, ama sixtir boktn dow düştü diye biz eksi gap yapmıyoruz en azından.. bi de böyle düşün

İstanbul Portföy Mackolik hissesi aldı................Bunda yine birşeyler olacak ama şimdi değil.....

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Viop üzerinden altın ons nisan vade kontrat açmaya başlıyorum kısmetse....buralar dip olduğunu düşünüyorum akşama doğru iyi bir rim bekliyorum değerli mettellerde......
    Bu akşam Fed tutanakları var bir bakmak lazım onlara sanki.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 603/1002 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •