Sayfa 672/1002 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    tarlaya imara gerek yok. evi yaparsın, altına tekerlek dizer toprak ile temasını kesersin, traktöre bağlarsın.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,124
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    tarlaya imara gerek yok. evi yaparsın, altına tekerlek dizer toprak ile temasını kesersin, traktöre bağlarsın.
    Tekerlekler sismik izalatör mü olacak ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Tekerlekler sismik izalatör mü olacak ?
    tekerlekler, belediye geldiğinde hukuksal izolatör olacak.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,124
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    tekerlekler, belediye geldiğinde hukuksal izolatör olacak.
    Tamam anlaşıldı.
    Yalnız 5,10 yıl önce bir haber okumuştum.
    Adamın biri kayserinin mi (tam hatırlamıyorum Develi olabilir ilçe ) öyle bir ev yapıyor..sonra babası mı yakını mı vefat ediyor cenazeye gidiyor..geri geldiğinde ev ortada yok.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Dask, çok komik miktarda para verir. Bu nedenle özel sigorta şart.
    Şimdi en son yapılan konut sigortası baktım. 2800 lira prim ödemişim. Deprem için 175bin tazminat öderken, Hava taşıtları çarpması, kar ağırlığı gibi milyarda bir risklere 603bin tazminat ödüyor. Bence deprem konusunda konut sigortalarınada güvenmeyin.

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

6. 62.5 yılda ödeyeceğiniz toplam tutarı ödüyor olması sizce de makul değil mi?

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Trive menkul sizce nasıl komisyon oranı düşük ve matriks verebilecek kurum varmidir aylık hacım fena sayılmaz
    Trive da tüm teminatlar normalin iki katı. Sözde komisyon yok. Bi uygulaması var tam problem. 40 kere aradım da uygulamaya günlük kar verisini eklediler. En son danışmana söyledim ben daha fazla dayanamıyorum. Tekrardan Osmanlı yatırım MatriksWebtradera döndüm

Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Şimdi en son yapılan konut sigortası baktım. 2800 lira prim ödemişim. Deprem için 175bin tazminat öderken, Hava taşıtları çarpması, kar ağırlığı gibi milyarda bir risklere 603bin tazminat ödüyor. Bence deprem konusunda konut sigortalarınada güvenmeyin.

Benim dediğimde bu en az ödemeyi depreme yapıyor. Benim evim 9. Kat kara veya hava taşıtı çarpmasına terör saldırı ve sele depremin verdiğinin 5 katını veriyor. Hele eşya sigortası tam bir konedi 2.500 tl.
    Mutfaktaki kahve makinasına yetmiyor sigorta
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 672/1002 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •